Hoolikalt viimistletud salong pakub harmoonilist sõidunaudingut

Meie disainerite ja inseneride ühistöö tulemusel valminud salong pakub nii juhile kui ka kaasreisijatele tõeliselt nauditavaid sõiduelamusi. Tänu sellele on kogu varustus äärmiselt käepärane ning juht tunnetab sõiduki üle täiuslikku kontrolli.


Viimistletusest annavad tunnistust armatuurlaua pehmed ja mõnusad materjalid ning matid kroomitud iluliistud. Kõik pinnad, kontuurid ja detailid täiendavad üksteist, luues väga kvaliteetse ja eheda üldmulje. Mazda eesmärk on luua laitmatu kvaliteedi ja viimistlusega sõidukeid – seda põhimõtet peegeldab ka Mazda CX-5 salong.

Fookuses  Heitke põhjalikum pilk

Karakuri istmesüsteem
Paindlik salong, mis vastab teie vajadustele

Võtsime esimestena maailmas autodes kasutusele Karakuri (tõlkes „trikk” või „mehhanism”) istmesüsteemi. See võimaldab tagaistmed pakiruumis oleva hoova või istmete ülaservas asuvate nuppude abil ühe liigutusega 40 : 20 : 40 suhtega alla klappida. Tagaistme keskosa võib kasutada viienda istekohana või käetoena, mille sisse on ehitatud mugavad topsihoidikud, kuid selle saab ka pikkade esemete transportimiseks alla klappida. Allaklapitud istme kohale tekib pakiruumi põrandaga ühekõrgune sile pind. Karakuri süsteemiga kaasneb teinegi esmakordne uuendus kõnealuses sõidukiklassis: pagasikate tõuseb ja langeb koos pakiruumi luugiga. See muudab pakkide peale- ja mahalaadimise palju kergemaks ja mugavamaks

MZD Connect® Täiustatud bluetooth ühendus

UUS HMI -multimeedia Commander juhtsüsteemil on viis nuppu, iga sõrme jaoks üks. Nutikas ja lihtne, kas pole? 

Rakendus Aha ™, mis loeb Facebooki ja Twitteri uuendused ette, võimaldab juhil olla turvaliselt kursis sotsiaalmeedia kanalitega. Suur 7" värviline puutetundlik LCD-ekraan ja mugavalt esiistmete vahel paiknev juhtsüsteem Multimedia Commander, on hõlpsamini kasutatavad kui tavalised multimeediumi juhtsüsteemid.

Tänu mobiilsele ühenduvusele, mis on osa sõidukeskkonna luksuslikust mugavusest, saate nautida turvalist ja meelelahutuslikku sõidukogemust.

MZD COnnecti kaudu on Teil ligipääs SMSidele, oma mobiiltelefoni aadressraamatule ja isegi e-postile.

I-Phone Appi saate alla laadida iTunes, androidiapi Google playst.