Sportlik ja dünaamiline stiil, mis on loodud teie ümber

Uue Mazda CX-3 edasipürgiv disainikeel KODO paistab selgelt silma nii sees kui ka väljas. Nii käsitöö tulemusena valminud kvaliteetne sisemus kui ka uuenduslikud tehnilised lahendused jätavad mulje, nagu oleks terve auto ergonoomiliselt kujundatud teie ümber ja tekitavad tunde Jinba Ittai ehk teisisõnu olete autoga üks.


Välispinna kujundust on täiustatud puhaste ja lihtsate KODO-joontega ning energiast pakatavate kontuuridega. Auto välimus on segu võimsusest ja stiilist, mis võidab kindlasti kõigi südamed.

KODO disain progressiivse elustiili jaoks ja sellises suuruses auto kohta väga silmatorkava ilmega

Mazda Euroopa disainijuht Kevin Rice räägib uuest Mazda CX-3-st.

Mazdale iseloomulikult õhkub CX-3 progressiivsetest vormidest väärikust ja rõõmu, mis peegeldab tavapärase ostja aktiivset eluviisi ning teadlikku ja iseseisvat maailmavaadet. Niisiis, samal ajal kui CX-3 jagab paljusid disainikeele KODO (Soul of Motion) tunnusjooni teiste Mazda mudelitega alates voolavatest joontest ja lõpetades kompaktse tahapoole kalduva sõitjateruumiga, väljendavad sõiduki julge esiots, suured rattad, küljeliistud ning kõrge vööjoon äratuntavalt selle linnamaasturitele omast „sõida-kuhu-tahes” iseloomu.


Mazda CX-3 välisilmest õhkub selgelt kiirust, kvaliteeti ja elujõudu. Lõputute valikute ajastul on see välimus, mis paistab silma.

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.