Mazda VISION COUPE nimetati kõige ilusamaks ideeautoks

Mazda mudel VISION COUPE pärjati 33. rahvusvahelisel autonäitusel Festival Automobile International Aasta kõige ilusama ideeauto tiitliga.

Loe lähemalt

Mazdal on Tokyo autonäitusel kaks esmaesitlust

Mazda Motor Corporation esitleb 2017. aasta Tokyo autonäitusel (Tokyo Motor Show) kaht uut idee-autot: üht, mis tutvustab ettevõtte järgmise põlvkonna tooteid ja teist, mis kehastab järgmise põlvkonna disainisuundi.

Loe lähemalt

Mazda, Denso ja Toyota sõlmisid lepingu elektriautode ühiseks arendamiseks

Kolm firmat leppisid kokku, et moodustavad uue firma ühise arenduskeskusena ja hakkavad läbi viima erinevaid koostööprojekte

Loe lähemalt

Mazda valiti “Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksi” liikmeks

Mazda valiti uue ettevõttena Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksi, Maailma indeksi ning Aasia ja Vaikse ookeani indeksi liikmeks

Loe lähemalt

Täiesti uus Mazda CX-5 nüüd Eestis!

Meil on heameel ning au kutsuda Teid tutvuma Mazda mudeliperekonna värskeima liikmega – uue Mazda CX-5’ga. Esitlus toimub laupäeval, 10. juunil Ülemiste keskuse parklas Tallinnas, Lõunakeskuse parklas Tartus ja Kaubamajaka ees Pärnus.

Loe lähemalt

i-ACTIV AWD - nelikvedu Mazda moodi

i-ACTIV AWD peamine funktsioon on esiratta libisemist ennustav tuvastussüsteem. Tegemist on Mazda ainulaadse süsteemiga, millesarnast paljudel teistel tootjatel pole ning mis suudab oluliselt parandada liikumisvõimalusi ja stabiilsust kehvades tingimustes.

Loe lähemalt

Mazda tootis miljonenda MX-5

Mazda MX-5 tootmisarv jõudis 22. aprillil ühe miljoni sõidukini, teatas Mazda Motor Corporation täna, 27 aastat pärast ikoonilise kabrioleti tootmise alustamist Ujina tehases nr 1 Hiroshimas 1989. aasta aprillis.

Loe lähemalt