Kombineeri lõbus isikupära intelligentse sooritusvõimega

Mazda muljetavaldav SKYACTIV tehnoloogia lubab teil kogeda CX-3'e lõbusamat poolt, pakkudes samaaegselt kontrolli, mugavust ja kütusesäästlikkust. Selliselt saate nautida vastutustundlikku ja meeleolukat sõitu ning ülihäid sõiduomadusi kusiganes te viibite. Veelgi enam, selle kompaktse maasturi jõudlust on parendatud SKYACTIV tehnoloogiaga, mis võimaldab teil kogeda tõelist sõidurõõmu samas, kui see võimendab Jinba Ittai tunnetust rohkem, kui eales varem. Mazda CX-3 on disainitud edastamaks teile maksimaalset kontrolli, mugavust ja optimaalset küstusesäästlikkust.

Oleme samuti parendanud oma ohutusfunktsioone, i-ACTIVSENSE, mis jälgib olukorda pidevalt ning pakub teile igakülgset tuge, et saaksite sõitu enesekindlalt ja turvaliselt nautida. Mazda CX-3 on aktiivse ohutuse alal liidripositsioonil oma laiaulatuslike uudsete tehnoloogiatega, nagu näiteks sõidurealt kõrvalekaldumise teavitus, juhi tähelepanu hoiatus, pimenurga monitor, liiklusmärkide tuvastussüsteem ja tagurduskaamera. Meie linnapidurdusabi süsteem pidurdab automaatselt, kui juhtute teisele sõidukile või jalakäijale liiga lähedale jõudma ning Mazda Radar Cruise Control süsteem hoiab teie eesoleva autoga vajalikku distantsi.

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.