LINNAMAASTUR MAZDA CX-5 BLACKOUT EDITION

ERINEV JA VEELGI STIILSEM

2,5 (194hj) Skyactiv-G mootoriga, 6AT

HIND ALATES 34 050 EUR

Teile meeldib eristuda. Naudite iga hetke oma elus ja püüdlete alati parima poole. Uus MAZDA CX-5 Blackout Edition on loodud just Teile – koheselt silmatorkav, särav ja stiilne.

 

Veelgi põnevam sõit kogu perele uue Mazda CX-5 Blackout versiooniga. Komplekti kuulub:

  • 19-tollised musta viimistlusega valuveljed ;
  • Mustad poolkunstnahast punaste õmbluste ja mustade seemisnahast lisadega istmed ;
  • Punaste õmblustega täiustatud ukse iluliistud, põlvetugi, keskkonsooli panipaiga luuk, rool ja käigukang;
  • Nutikas võtmevaba sisenemine ;
  • 10-kõlariga helisüsteem BOSE® Premium Audio - Centerpoint Surround ja Subwoofer ;
  • Isekohanduvad LED-esituled.
Mazda Cx5 Blackout

Erilisus – värvist velgedeni

Blackout Edition varustustaseme enim tähelepanu pälvivad omadused on kindlasti uus Polymetal Gray värv, läikivad mustad 19-tollise läbimõõduga veljed ja läikivad mustad keredetailid, näiteks peeglid ja piilarid. Juhi mugavusele mõeldes muudavad sõidu veelgi nauditavamaks uued tehnoloogilised lahendused, näiteks võtmeta avamis- ja käivitamissüsteem, aga ka kümnest kõlarist koosnev Bose Premium Audio helisüsteem koos Centerpoint Surround helitehnoloogia ja subwoofer’iga. Parima sõidu- ja audioelamuse kogemiseks on Mazda insenerid tähelepanu pööranud ka sõiduki interjööri kostvate helide summutamisele, varustades sõiduki heli neelava klaasi ja spetsiaalsete isolatsioonimaterjalidega.

Linnadžiibi praktilisus on ühendatud väga hea juhitavusega

Sarnaselt disainile on olulisel määral rõhku pandud ka uue mudeli sõiduomadustele ning vastupidavusele. Sõiduki kere on ülitugev ja Skyactiv-Body ja Skyactiv-Chassis tehnoloogiad annavad juurde ka juhitavusele. Auto reageerib juhi suunistele ülitäpselt ning G-Vectoring Control tagab, et sõidukogemus on mugavam, intuitiivsem ja viimistletum kui kunagi varem.

Sõidukit veab edasi 194 hobujõudu arendav 2,5-liitrine Skyactiv-G tehnoloogiaga mootor, mis lülitab ühtlasel kiirusel sõites automaatselt osa silindreid välja, et sedasi kütust säästa.

Mazda CX-5 on saadaval nii esi- kui ka nelikveoga. Neist viimase puhul on juhi käsutuses ka nutikas süsteem, mis jälgib teeolusid kuni 27 anduriga ja võrdleb saadud andmeid, sealhulgas välistemperatuuri, klaasipuhasti kasutamist, teekallet, roolinurka ning jagab selle põhjal veojõudu esi- ja tagarataste vahel. G-Vectoring Control Plus juhtimissüsteem tagab seejuures ka parema juhitavuse ja stabiilsuse, maastikurežiim pakub aga võimaluse sõidukit kasutada ka maanteedest kaugemal.

Linnadžiibi salong on juhi ja kaasreisijate jaoks eriversioonile kohaselt mugav ning Mazdale omaselt praktiline. Elektriliselt avatava luugiga pagasiruumi mahutavus on 506 liitrit, mis suureneb tagaistmeid alla klappides 1620 liitrini. Eksklusiivse kujundusega adaptiivsed LED-esituled ja tuuleklaasinäidik aitavad juhil end sõites kindlalt tunda, võimaldades tal leida kogu vajaliku reisiteabe pilku teelt kõrvale viimata.

Ohutule liiklemisele aitab aga kaasa rikkalik nimekiri juhiabisüsteeme, sealhulgas liiklusmärkide tuvastamise süsteem, juhi tähelepanu hajumise hoiatussüsteem, eesliikuja kiirusega kohanduv püsikiirusehoidja, sõidureas hoidja ja nutikas linnapidurdusabi, mis abistab juhti äkilisel pidurdusel linnakiirusel. Kitsastes parklates hõlbustab manööverdamist 360- kraadine kaamerate süsteem.

SISEMUS

Istuge autosse ja lõõgastuge mugavas ja peenelt stiilses interjööris. Luksus peitub täpselt töödeldud detailides ja kvaliteetsetes materjalides. Erimudeli interjöörist leiab seemisnahksete detailidega kaunistatud pehmed mustad nahkistmed, mis on sarnaselt teistele sisedetailidele kaunistatud punaste õmblustega, rõhutades auto sportlikku iseloomu ja eksklusiivsust.

VÄLIMUS

Neile, kes armastavad musta - Mazda CX-5 Blackout Editionil on elegantsed mustad väliskujunduse detailid.

2020 CX 5 BLK Jpg Min

JÕUDLUS EKSKLUSIIVSE VÄLIMUSEGA

Mazda CX-5 Blackout Editioni elegantsed välised mustad lisad loovad eksklusiivse ilme ja tunde juhtidest, kes teavad, kuidas lõbutseda, jäädes samas atraktiivseks. Loodud jõuliseks, kuid peenhäälestatud, et tagada maksimaalne mugavus ja stiil.

2020 CX 5 BLK Jpg Min
chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust