Premium disaini evolutsioon ja peen käsitöö

Uue Mazda CX-5 KODO disain annab edasi ilu ja energiat. Kogu kere ulatuses loob auto stiil edasipürgivalt jõulise mulje, rõhutades kiirust. Toomaks välja maastur julget ja sensuaalset voolujoonelisust, lõi Mazda Soul Red Crystal metallikvärvi unikaalse kõrgkvaliteetse tehnoloogia TAKUMI-Nuri abil, mille eesmärk on väljendada erakorralist tekstuuri. Värv on oma sügavuselt uskumatult ergas ning rikas.

Peen interjöör on ehitatud mõeldes juhile ja kaassõitjale, tagamaks maksimaalse mugavuse, tunde avatusest, integratsioonist ja äriklassi mugavustest kõigile. Peen viimistlus on kasutuses kõikjal. Avar ja luksuslik salong on koht, kus saate end mugavalt sisse seada, hoides kõik kontrolli all ümbritseva ergonoomikaga ja uuendatud rooliga. Kaasreisijad lõõgastuvad koheselt sügavatel istmetel, mida saab pikkadeks reisideks ka mugavamaks seadistada.

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.