Kombineeri lõbus isiksus targa jõudlusega

Mazda muljetavaldav SKYACTIV-tehnoloogia võimaldab teil kogeda CX-5'e lõbusamat poolt, pakkudes teile samas kontrolli, mugavust ja säästlikku kütusekulu. Sel viisil saate nautida tundlikku, meeleolukat sõitu ja ülihäid sõiduomadusi kõikjal. Lisaks on selle kompaktse maasturi jõudlust parendatud SKYACTIV-tehnoloogiaga, mis võimaldab teil kogeda tõelist sõidurõõmu samal ajal, kui see ise võimendab Jinba Ittai ühtsustunnet sõidukiga rohkem kui eales varem. Kõik CX-5 aspektid on disainitud andmaks teile täieliku kontrolli, maksimaalse mugavuse ja optimaalse kütusekulu.

Oleme parandanud ka meie turvalisuse funktsioone, i-ACTIVSENSE, mis hoiab teil pidevalt silma peal ning toetab teid kõigis olukordades, nii et saate sõita enesekindlalt ja turvaliselt. Mazda CX-5 on aktiivse ohutuse alal liider oma ulatuslike uudsete tehnoloogiatega nagu näiteks sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, juhi tähelepanu häire, pimenurga monitor, liiklusmärkide tuvastamine ja tagurduskaamera. Meie Smart City Brake Support süsteem pidurdab automaatselt, kui olete liiga lähedal teistele sõidukitele või jalakäijatele ning Mazda Radar Cruise kontrollsüsteem hoiab distantsi eesoleva sõidukiga.

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.