ÜLIHEA LINNAMAASTUR PERELE – LOODUD JUST TEIE JAOKS

2022. AASTA MAZDA CX-5

VALMIS SÕITMA KÕIGIL TEIE VALITUD TEEDEL

Puhas ilu nii sees kui ka väljas, piisavalt ruumi kogu Teie perele ja suurepärane sõidudünaamika. Kuhu tahes Te lähete, Mazda CX-5 on valmis liituma. Nüüd on CX-5 saadaval kolme spetsiaalse varustuspaketiga, millel on Teie elustiiliga sobiv sise- ja väliskujundus. 

3 UUT MUDELIKATEGOORIAT
2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C01 EXT High+ Min

SIGNATURE: STIILI PEEGELDUS

Signature varustustaseme rafineeritud ja elegantne välimus viivad KODO disaini uuele tasemele, muutes 2022. aasta Mazda CX-5 kõikjal silmapaistvaks. Luksuslikus ja inimkeskses salongis kogete meelerahu ning selle ruumikus ja suurus sobivad kõikideks pereseiklusteks.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

BLACKOUT PLUS: DÜNAAMILINE JÕUDLUS JA SÕIDUNAUDING

Ideaalne kaaslane neile, kes naudivad elu. Rafineeritum ja sportlikum välimus, mida täiendab elegantne, must väliskujundus ja punaste aktsentidega salong ning suurepärane juhitavus, rõhutab 2022. aasta mudeli Mazda CX-5 Blackout Plus mitmekülgsust ja tagab täieliku sõidunaudingu mistahes oludes.

Camoiii

NEWGROUND: SEIKLUS KÕIKIDELE SÕITJATELE

Pikad sõidud uue mudeliga Mazda CX-5 Newground on lõbusamad. Selle ainulaadne Jaapani disain, avar salong ja hõlpsalt kasutatav pakiruum inspireerivad seiklejat rooli istuma ja dünaamilist jõudlust nautima – juhitavus on suurepärane kõikjal, kuhu lähete.

CX-5 UUENDUSED

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke päringuvorm ja me saadame selle Teie valitud edasimüüjale. Nad võtavad Teiega ühendust, et täpsustada Teie vajadusi ja teha uue Mazda CX-5 personaalne pakkumine.

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust