MAZDA CX-5 OMADUSED

2018 CX5 SOM Mazdatravels FB Sunset

Uued seiklused maastikel

Pange oma linnamaastur proovile! Intelligentne nelikvedu jälgib 27 anduriga teeolusid, kogudes erinevat informatsiooni nagu juhi kavatsused, välistemperatuur, klaasipuhasti aktiveerimine, teekalded, roolimisnurk ja pedaali rakendamine ning määrab kohe, kuidas võimsust esi- või tagarataste vahel jaotada.

Disain
TEHNOLOOGIA
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Parem heli

Me valmistasime võrratult vaikse salongi, et kuuleksite rohkem seda, mida soovite kuulda. Mazda insenerid kasutasid ainulaadseid heli summutavaid materjale, nagu heli isoleerivat klaasi ja suurel hulgal isoleerivaid tihendeid ning selle tulemusel vähenes soovimatu liiklusmüra märkimisväärselt. Vestlused on selgemad, mootori müra ja vibratsioon on väiksem. Pole tähtis, kas naudite üksi sõitmise rahu ja vaikust, räägite kaassõitjatega või kuulate kümne kõlariga helisüsteemi Bose® (Centerpoint® 2 ja AudioPilot® 2) üliselget heli – Teie sõit on veelgi lõõgastavam.

JÕUDLUS
OHUTUS

Milline oleks Teie uus auto? Valige ja sobitage, et seda näha

Mazda CX-5 auto konfiguraatoriga saate sukelduda võimalustesse, mida see avar auto Teile pakub. Alustades värvidest ja tekstuuridest kuni pisiasjadeni, mis muudavad auto isikupäraseks vastavalt Teie pere vajadustele.

2019 CX 5 US(LHD) C33 Png Min

Sõitmine on uskumine

Asuge CX-5 rooli ja kogege uut taset mugavuses ja sõidurõõmus tänu arvukatele täiustustele salongis ja suurenenud sõidudünaamikale. Sõit Mazda CX-5-ga on teravam ja põnevam kui eales, seda kinnitab nauditavaima sõidukogemusega auto maine linnamaasturite kategoorias.

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust