MIKS ELEKTRIAUTO?

Miks minna üle tavaliselt autolt elektriautole? Uhiuus Mazda MX-30 ei ole pelgalt ainulaadne Mazda sõidukogemus, lisaks on sellel harmooniline salong, kus on kasutatud looduslikke ja taaskasutusmaterjale. Mis peamine – see on emissioonivaba. Kokkuvõttes parim valik!

LÄBISÕIDUULATUS
2019 MX 30 EU LHD C54 Ext RQ Running Png (1)

DISTANTSI LÄBIMINE

Täis laetud akuga saab uhiuue Mazda MX-30-ga sõita keskmiselt 200 km. See katab enamiku inimeste igapäevased liikumisvajadused ja need sõidud on täiesti heitmevabad. Mazda valis kergema aku, mis vajab vähem energiat, kuid pakub siiski läbisõiduulatust, mis sobib igapäevasteks sõitudeks: tööle, kooli, koju ja vaba aja veetmiseks.

AKU
2019 Mazda MX30 Battery Png

PAREMA SÕIDU VALGUSES

Uhiuue Mazda MX-30 kerge aku ja selle asukoht auto keskel tagab optimeeritud läbisõiduulatuse ja veelgi mugavama sõidu. See on täiselektriline auto, mis arvestab Teie igapäevaste sõiduvajadustega.

LAADIMINE

LAADIGE NII, NAGU TEILE MEELDIB

Elektriautode laadimisjaamade võrk laieneb kiiresti. Uhiuut Mazda MX-30 saab laadida mistahes laadimisjaamas ja kodus. Tehke seda auto tagaosas oleva laadimispordi kaudu.

Uhiuue Mazda MX-30 juures oleme läbi mõelnud iga detaili. See sisaldab režiimide Mode 2 (laadimiseks tavalises pistikupesas) ja Mode 3 (spetsiaalne seinale paigaldatav laadija) kaablit ning sellel on vahelduvvool ja alalisvool kodus kasutamiseks või kiirlaadimiseks teel olles.

Kasutades Mazda laadimisel alalisvoolu (50 kW) laadijat, laete 30–40 minuti jooksul 80% läbisõiduulatust.

Kasutades laadimisel spetsiaalset seinale paigaldatud vahelduvvoolu (22 kW) laadijat, laete MX-30 täis 4,5 tunniga.

Alternatiivina saate akut laadida ka tavalist pistikupesa kasutades. Aja säästmiseks ja turvalise laadimise tagamiseks võiksite koju paigaldada seinalaadija.

Soovitame panna auto ööseks laadima, et see oleks hommikuks laetud.

2019 MX 30 EU LHD C51 Ext RQ Charging Until Oct 22Th 2024 Revised20191018 Png Min

REGISTREERUGE JA OLGE ESIMENE, KES SAAB ROHKEM TEADA

Viime Teid väljaspool ajakirjandust uudistega kurssi ja saadame need e-postiga. Registreeruge kohe ja ärge jätke Mazda MX-30 ühtegi detaili kahe silma vahele.