2020. AASTA MAZDA MX-5 RF OMADUSED

Mx 5 Rf Hero City Sm

Puhas võimsus kapoti all

Dünaamilisem kui varem: võimsad mootorid tagavad suurema jõudluse ja vastavad EURO 6d-TEMP-i rangetele heitmenõuetele. Mazda MX-5 esitleb oma tugevdatud tehnoloogiat Skyactiv koos kahe muudetud mootoriga. Valige 132 või 184 hj vahel (6,3 l / 100 km, 143 g/km või 6,9 l / 100 km, 155 g/km).

LISAKS KIRJELDUSELE: KOGEGE 2020. AASTA MAZDA MX-5

Veel pilkupüüdvaid detaile
2019 MX 5 Seat Sq

Sügavpunane Burgundy sisu hallide õmblustega

Pehme katus ja mudelite RF valikus olevad perforeeritud nahkistmed annavad veelgi sportlikuma väljanägemise ja tunde. Perforeeringud pakuvad ka funktsionaalset eelist – paremat helineeldumist. Ehtne nahk ja märgatav helisummutus võimaldavad Teil täielikult nautida 2020. aasta Mazda MX-5 RF-i iseloomulikke dünaamilisi sõiduomadusi.

2019 MX 5 IPM3 Softtop UK RHD C04 Ext Front Png Min

16-tollised sepistatud alumiiniumveljed Rays

Mazda ja Rays arendasid Mazda MX-5 30. juubeliväljalaskele kerged, ülitugevad alumiiniumveljed 16X7J. Peened kodarad ja tumehall metalne viimistlus avaldavad muljet, samal ajal kui sepistatud veljed vähendavad vedrustuse massi parema sõidukogemuse nimel.

TEHNOLOOGIA
2019 MX 5 IPM3 RF US LHD BRD22 Int IP Red Png Min

täiustatud info- ja meelelahutussüsteem

Alates satelliitnavigatsioonist kuni käed-vabad muusika, sõnumite ja kõnedeni muudab Mazda MX-5 täiustatud info- ja meelelahutussüsteem ühenduses olemise kergeks.

MX 5 RF Street Small

Turvalisem

Pakett i-Activsense koos nutika linnasõidu pidurdusabi ja tagumiste parkimisanduritega tagavad turvalisuse igal sõidul ja lasevad keskenduda olulisele – sõiduelamusele. Kombineerige neid funktsioone sõidurajalt kõrvalekaldumise teavituse, pimenurga assistendi ja tagant ristuva liikluse hoiatussüsteemiga – need on põnevad lahendused koos täiendatud turvalisusega.

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust