KODO ehk liikumise hinge nimeline disain: sportlikult lihaseline disain ja vastupandamatu energia

See eriline tunne, justnagu juht ja sõiduk oleks üks, kannab Jinba Ittai nime ja tähendab palju rohkemat kui vaid puhast sõidunaudingut. Me kasutame oma auhinnatud KODO ehk liikumise hinge nimelist disaini emotsionaalse sideme loomiseks sellega, mida sa näed, tunned ja naudid. Peenem interjööridisain muudab ehtsa rõõmutunde veel intensiivsemaks.

Sportlikult voogavad kontuurid ja kere kindel konstruktsioon tähendavad dünaamikat sõiduki kogupikkuses eest taha. Sõiduki ettepoole naalduv kuju sümboliseerib valmisolekut liikumiseks, see on nagu energiast tulvil sprinter stardijoonel. Selle stiilses interjööris on seotud esmaklassilise kvaliteediga teostus üheks tervikuks ergonoomilise disaini ja tehnoloogilise innovatsiooniga.

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.