Tutvustame  põnevat ja sportlikku Mazda3e, mis paistab silma juhisekeskse salongi poolest

Mazda3 loob dünaamilise reljeefse vormiga mulje võimsast edasiliikumisest. Sõiduki muljetavaldav välimus on saavutatud tänu meie auhindadega pärjatud disainikeelele „KODO – Soul of Motion” ning selle kontuurne ja jõuline kere annavad edasi jõulisust ja voolavust, et luua veelgi dünaamilisem ja nauditavam sõiduelamus. Tugev ja lai kere viitab esmaklassilistele sõiduomadustele ja suurepärasele manööverdusvõimele. Välisilme jätab mulje energiast pulbitsevast pinevusest ja rütmilisest kulgemisest, mis tõmbab tähelepanu.


Mazda3 peen juhisekeskne salong on loodud parimatest materjalidest ning tähelepanu on pööratud ka kõige pisematele detailidele. Uskumatult ruumikast ja luksuslikust ümber kujundatud siseruumist leiate sportlikud istmed, elektrilise seisupiduri ja pehmed materjalid, mis suurendavad oluliselt mugavust. Uue kujundusega näidikupaneel, nahkkatte ja soojendusega rool ning ventilatsiooniavade kroomdetailid muudavad salongi veelgi luksuslikumaks   

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.