Kaasahaarav ja turvaline sõiduelamus

Mazda6 sedaani sõidudünaamika reageerib harmooniliselt juhi kavatsustele ja tagab Mazdale omase sõidurõõmu pakkuva kogemuse. Tänu SKYACTIV tehnoloogiale ja uuele süsteemile G-Vectoring Control on juhitavus tundlik ja kerge ning kütusekulu väike. Varasemast veelgi rafineeritum ja tundlikum 2,2-liitrine SKYACTIV-D kahe turboga diiselmootor vastab Euro6 nõudele ilma AdBlue® järeltöötlussüsteemita ja töötab tänu optimaalsele surveastmele 14 : 1 puhtamalt.


Mazda6 on varustatud paljude uuenduslike ohutussüsteemidega. Sõiduraja hoidmise süsteem annab märku, kui hakkate oma sõidurajalt väljuma, juhi tähelepanu hoiatuse süsteem jälgib teie sõitu ja annab märku, kui peaksite tegema puhkepausi, ning pimealamonitor koos tagant ristisuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga annab teada, kui teele ilmub ootamatult sõiduk. Meie Mazda distantsradariga kiirushoidik hoiab eessõitvate autodega ohutut pikivahet ja nutikas linnapidurdusabi pidurdab automaatselt, kui liigute teisele sõidukile või jalakäijale liiga lähedale. Luxury varustuses on ka liiklusmärkide tuvastussüsteem ning tagurdamiseks nutikas linnapidurdusabi.

Piltidel kujutatud mudelite värvid ja interjööridetailid võivad erineda Eesti turul saadaolevatest.

Kütusekulu ja CO2 emissiooni info on reguleeritud direktiividega 1999/94/EY ja 80/1268/ETY + 93/116/EY. Mõõtmistulemuste puhul on tegemist kombineeritud katsetsükli tulemustega, mis arvutatakse võttes arvesse linna- ja maanteesõidu simulatsioonikatseid. Tegelik tarbimine võib testitulemustest erineda.