Mazda elektrooniline hooldusraamat (DSR)

Mazda elektrooniline hooldusraamat (Digital Service Record, DSR) kuulub alates 01.07.2006 kõikide Mazdade standardvarustusse. See tähendab, et kõik auto hooldus- ja parandustööd salvestatakse pärast valmimist Mazda Motor Europe keskserverisse. Elektroonilised sissekanded asendavad traditsioonilist paberkandjal hooldusraamatut ning tänu sellele on ka kasutatud auto ostjal olemas usaldusväärne teave auto hooldusajaloo kohta.

E-hooldusraamatul on mitmeid eeliseid. Traditsioonilistes hooldusraamatutes ei ole alati piisavalt ruumi põhjalike ja üksikasjalike sissekannete jaoks. E-hooldusraamat võimaldab jäädvustada kõik toimingud detailse täpsusega. Tänu täpsele jälgimisele on kergesti võimalik avastada ka võimalikke vajakajäämisi hoolduses. DSR hoiab kokku kliendi kulusid, aidates näiteks vältida sama osa ülearu tihedat vahetamist. Kasutatud auto ostjale paljastab E-hooldusraamat aga võimalikud odomeetri võltsingud.

Elektrooniline hooldusraamat on alati alles ja kindlalt hoitud, erinevalt kindalaekas asuvast vihikust. Pärast iga hoolduskorda saab klient väljatrüki, millel on kirjas kogu sõiduki hooldusajalugu. Kui väljatrükk kaotsi läheb või seda pole näiteks vahetusautoga kaasas, võtke ühendust lähima volitatud Mazda esinduse või hooldustöökojaga, kus probleemile kindlasti kiire lahendus leitakse.

Kui kasutate volitatud Mazda hooldustöökoda, võite olla kindel, et kõik Teie autoga tehtud hooldus- ja parandustoimingud on talletatud elektroonilisse hooldusraamatusse.