MAZDA UUDISED

2021 J30A SOM SUV Line Up Pressrelease 16X9 Min

Mazda avaldas Euroopa turule jõudva uue pistikhübriidi nime

Mazda esimene Euroopa turule mõeldud pistikhübriid, Mazda CX-60, pakub kooslust elektrimootorist ning neljasilindrilisest bensiinimootorist, seda parima võimaliku sõiduulatuse ja -mugavuse nimel. Sea end valmis nautima uue põlvkonna elektrifitseeritud sõidurõõmu nii linnateedel kui ka kaugemal.

CX 5 Article

Mazda CX-5 linnamaastur hiilgas 100,000-kilomeetri vastupidavustestis

Enimmüüdud kompaktse linnamaasturi tipptulemus: Mazda CX-5 läbis ajakirja “AUTO BILD” 100 000 kilomeetri kestvuskatse puhaste paberitega. Mazda üliedukas mudel veenis žüriid mitte ainult igapäevase kasutatavuse osas.

Heroimage CX 3 C3 JPN Side

Värskendatud Mazda CX-3: bestseller, mis on juba pälvinud hulgaliselt kiitust

Viis aastat tagasi sai toona värskelt tutvustatud Mazda CX-3 kiita oma unikaalse disaini ja suurepäraste sõiduomaduste eest. Aastatega sai sellest teine enim müüdud Mazda ajaloos.

Mazda3 Naujienos

Autokonkurssidel toovad võidu tähelepanu pisiasjadele ja esmamulje

Kaks autot Maailma Aasta Auto finaali kolme nominendi seas, Maailma Aasta Disaini nominatsioon, võidud erinevatel meediaküsitlustel alates Euroopast ning lõpetades USA ja Jaapaniga ning juba tavaks saanud võit mainekal tööstusdisaini võistlusel Red Dot: Product Disain.

Elektriauto Mazda MX-30 NCAP

MAZDA MX-30 PÄLVIS 5 TÄRNI EURO NCAPI OHUTUSTESTIS

Täiselektriline Mazda MX-30 pälvis maksimaalse, 5-tärni ohutuse eest Euro NCAPi uusimas testisarjas, saades turvalisuse kategooriates hinnangu 91% (täiskasvanud sõitja ohutus) ja 87% (laste turvalisus).

Mazda 3 aasta auto

MAZDA 3 VÕITIS MAAILMA 2020. AASTA AUTODISAINI AUHINNA

Ettevõtte 100-aastase juubeli tähistamise krooniks käesoleval aastal on Mazda3 pärjamine Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinnaga rahvusvahelisel Maailma Auto Auhinna (Worls Car Awards) võistlusel.

200207 Mx 30 Showroom Hero 1800X900px

ELEKTRILINE MX-30 ON EESTISSE JÕUDNUD

Selle aasta alguses avas Mazda oma ajaloo uue peatüki ja tõi turule esimese elektriautomudeli MX-30, mida tutvustati täna eksklusiivse ülekande vahendusel Eesti klientidele.

Mazda CX 30 EURO NCAP News Min

Mazda CX-30 pälvis 5-tärnilise Euro NCAP-i ohutushinnangu

Uus Mazda CX-30 pälvis viimastes testides maksimaalse, 5-tärnilise Euro NCAP-i ohutushinnangu. Möödunud aasta Mazda6 ja selle aasta uhiuue Mazda3 järel on see kolmas Mazda, mis saab uue ja rangema 2018. aasta Euro NCAP-i kokkupõrkehinnangus viis tärni.

Heritage Image Production R360 Min

MAZDA TÄHISTAB OMA 100. DISAINI- JA INSENERIUUENDUSTE AASTAT

30. jaanuaril 2020. aastal tähistas Mazda oma 100. aastapäeva Hiroshima peakontoris tseremooniaga, kus meenutati ettevõtte minevikku ja tutvuti tulevikuplaanidega. Mazdal on enam kui poole sajandi pikkune ajalugu ka Euroopas, mistõttu jätkatakse pidustustega Genfi autonäitusel 2020. aasta märtsis.

Mazda3 Aasta Auto 2020 News

EESTI AASTA AUTO ON MAZDA3

Eesti autoajakirjanikest koosnev žürii valis 20. korda toimunud Eesti aasta auto konkursil 2020. aasta parimaks autoks Mazda3. See on Mazdale konkursi ajaloos juba teine võit – eelmine kord valiti Mazda Eesti aasta autoks 17 aastat tagasi, kui esikoha pälvis Mazda6.

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust