Täiesti uus Mazda CX-5 nüüd Eestis!

Meil on heameel ning au kutsuda Teid tutvuma Mazda mudeliperekonna värskeima liikmega – uue Mazda CX-5’ga. Esitlus toimub laupäeval, 10. juunil Ülemiste keskuse parklas Tallinnas, Lõunakeskuse parklas Tartus ja Kaubamajaka ees Pärnus.

Sarnaselt oma eelkäijale on uus mudel Mazdale iseloomuliku kerejoonega, kuid pelgalt niipalju, et tekitada äratundmisrõõmu – uue mudeli arendamisel on auto juures tehtud üle 250 muudatuse. Lisaks kütkestavale disainile on uus mudel kvaliteetsema, praktilisema ja märgatavalt vaiksema salongiga.

Mazda insenerid seadsid sellegi mudeli puhul keskmesse inimese, kuid veelgi kõrgemad eesmärgid kvaliteedi ja sõidumugavuse osas. Teid ümbritsevad materjalid on hoolikalt valitud ning oskuslike meistrite poolt vermitud tekitamaks ühtekuuluvustunnet autoga. Uus CX-5 sõidab pehmemalt kui varem toomata sealjuures ohvriks Mazdale omast konkreetset juhitavust. Salongi müratase on viidud tasemeni, kus sõltumata kiirusest on salongis võimalik muretult vestelda. Pimedas liiklemine pole kunagi varem olnud niivõrd hästi valgustatud – kõik CX-5 varustustasemed on nüüd LED-esituledega. Arvestades põhjamaade kliimat, on nüüdsest keskmisele varustustasemele (Premium Plus) lisandunud ka rooli- ja esikojameeste soojendus.

Tehnoloogilistest uudistest on märkimisväärne uue CX-5 täielik ohutuspakett alates keskmisest Premium Plus varustustasemest. Tippvarustuses sõiduk avab auto pakiruumi ise, jälgib eessõitjaga distantsi kuni peatumiseni ning kuvab olulised näidud otse tuuleklaasile!

Pakume Teile võimaluse tulla ja vaadata oma silmaga järele kui hea on täiesti uus Mazda CX-5 – selleks tuleme Teile isegi lähemale. Ootame Teid külastama üht järgmistest asukohtadest Tallinnas, Tartus või Pärnus.

Oleme kohal oma uusima mudelivalikuga ning esitleme uhkusega põhistaari – uut Mazda CX-5’te. Lisaks on meil ennenägematud pakkumised kogu mudelivaliku laoautodele!

Tulge ise ja võtke sõber samuti kaasa! Kohtumiseni!

Mazda mudelite esitluste partnerid on Inchcape Motors Estonia, Eurostauto OÜ ja Autospirit OÜ:
Tallinnas Ülemiste keskuse esises parklas
Tartu Lõunakeskuse parklas
Pärnu Kaubamajaka parklas

Antud asukohtades on võimalik Mazda uusimate mudelitega tutvuda laupäeval, 10. juunil 2017 kell 10-17.