VALMIS MILLEKSKI UUEKS?

MAZDA2 HÜBRIID

TEIE KAASLANE TEEL

Uus Mazda2 hübriid on ideaalne kaaslane keskkonnateadlikule linnaelanikule, ilma, et oma sõiduharjumusi muutma peaks. Tänu ajakohasele hübriidtehnoloogiale saate Mazda2 hübriidi kasutada suures osas heitmevabal elektrirežiimil, kattes keskkonnateadlikumalt Teie igapäevased sõiduvajadused. Kui vajate lisavõimsust või lisaenergia abil suuremat läbisõiduulatust, on hübriidrežiim alati toetamas – see ei vaja laadimiseks pistikuid.

MAZDA2 HÜBRIIDI EELISED

ISELAADIV SÜSTEEM

Mazda2 hübriidi iselaadimistehnoloogia tähendab murevaba kasutamist. Täitke paak ja sõitke nagu tavalise autoga, samal ajal kui aku end ise laeb – Te ei pea muutma oma elustiili, ajakava ega sõiduharjumusi.

Hybrid Logo

ELEKTER JA BENSIIN

Tänu bensiini- ja elektrimootori kombineeritud ühendusele saate kolme erineva sõidutunnetuse jaoks valida jõuallika: bensiini-, täiselektri- või kombineeritud rakenduse. Kui Te ei soovi ise valida, rakendab Mazda2 hübriid ise kõige energiasäästlikuma režiimi ja tagab Teile ka võimsuslisa, kui seda vajate."

KÕIK, MIDA VAJATE

SÕIDUVÕIMEKUS

Elektriauto jõudlus ilma juhtmeta. Elektrimootoriga saate paigalt liikudes kohese täieliku pöördemomendi ja kui vajate lisavõimsust, nautige bensiini- ja elektrimootori kombineeritud jõudu.

SÕITKE SELLEGA

Istuge Mazda2 hübriidi rooli Teie lähimas müügiesinduses ja nautige sõidukogemust, mis pakub parimat mõlemast maailmast.

Exterior

OHTUS TÄNU UUENDUSTELE

Mazda2 hübriid on varustatud laia valiku täiustatud ja uuenduslike juhti abistavate ohutustehnoloogiatega: kokkupõrke ennetussüsteem koos sõiduki, päevase ja öise jalakäija ning päevase jalgratturi tuvastamisega, kokkupõrke-eelne pidurdus ja hädaolukorra roolimisabi, dünaamiline, radariga kiirushoidik ja palju muud. Mazda2 hübriid on saanud kokkupõrkekindluse eest Euro-NCAP-i maksimaalsed viis tärni ning autol on kasutuses täiustatud ja uuenduslikud ohutustehnoloogiad.

Exterior
Interior

Auto interjöör

Salongis on nutikalt konfigureeritud paigutus, mis keskendub kõrgele visuaalsele ja tunnetatavale kvaliteedile ning kõik peamised juhtnupud ja mõõteriistad paiknevad ergonoomilise täpsusega ümber rooliratta keskme. Nutitelefoni integreerimise abil saate armatuurlaua puuteekraani kaudu kasutada oma lemmik navigatsiooni-, muusika- ning info- ja meelelahutusrakendusi. Nii olete pikkadel reisidel koos oma meelelahutusega.