Autouudised ja artiklid

Mazda3 Hero Street Min

Mazda sedaanide ja luukpärade kasulikud omadused

Sedaan või luukpära? Luukpäral on palju kasulikke omadusi, ja sedaanil samuti. Tutvuge Mazda sedaanide ja luukpärade erinevustega.

Heroimage CX 3 C3 JPN Side

Värskendatud Mazda CX-3: bestseller, mis on juba pälvinud hulgaliselt kiitust

Viis aastat tagasi sai toona värskelt tutvustatud Mazda CX-3 kiita oma unikaalse disaini ja suurepäraste sõiduomaduste eest. Aastatega sai sellest teine enim müüdud Mazda ajaloos. Nüüd on tootja välja tulnud mudeliuuendusega, mis pakub eelmisest mudelist veelgi paremat sõidukogemust ja säästlikumaid mootoreid.

Retail Pict

Autokonkurssidel toovad võidu tähelepanu pisiasjadele ja esmamulje

Kaks autot Maailma Aasta Auto finaali kolme nominendi seas, Maailma Aasta Disaini nominatsioon, võidud erinevatel meediaküsitlustel alates Euroopast ning lõpetades USA ja Jaapaniga ning juba tavaks saanud võit mainekal tööstusdisaini võistlusel Red Dot: Product Disain. Sellise tiitlite pagasi kogus möödunud aasta jooksul Jaapani autotootja Mazda.

CX 5 Interior Clean Min

Puutetehnoloogiad meie autodes: kasulikud abimehed või hoopis lisariskid?

Puuteekraanidega nutitelefonid on viimase kümnendi jooksul pea täielikult asendanud traditsioonilised nuppudega telefonid. Täpselt samamoodi on tehnoloogia areng jõudnud ka automaailma. Tootjad pakuvad sageli mudeleid, mille keskkonsooli täidab suur puuteekraan, kuhu püütakse mahutada võimalikult palju funktsioone, mida sai seni füüsiliste lülititega juhtida.

MX 30 Euro NCAP Block Min

MAZDA MX-30 PÄLVIS 5 TÄRNI EURO NCAPI OHUTUSTESTIS

Täiselektriline Mazda MX-30 pälvis maksimaalse, 5-tärni ohutuse eest Euro NCAPi uusimas testisarjas, saades turvalisuse kategooriates hinnangu 91% (täiskasvanud sõitja ohutus) ja 87% (laste turvalisus).

Mazda 3 aasta auto

MAZDA 3 VÕITIS MAAILMA 2020. AASTA AUTODISAINI AUHINNA

Ettevõtte 100-aastase juubeli tähistamise krooniks käesoleval aastal on Mazda3 pärjamine Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinnaga rahvusvahelisel Maailma Auto Auhinna (Worls Car Awards) võistlusel. Mazda3 on ajaloos teine Mazda, mis selle tiitli on saanud, lisaks Mazda MX-5 mudelile 2016. aastal.

200207 Mx 30 Showroom Hero 1800X900px

ELEKTRILINE MX-30 ON EESTISSE JÕUDNUD

Selle aasta alguses avas Mazda oma ajaloo uue peatüki ja tõi turule esimese elektriautomudeli MX-30, mida tutvustati täna eksklusiivse ülekande vahendusel Eesti klientidele. Mudelil on ainulaadsed mootori- ja disainielemendid ning nimi – Mazda kasutab nimetähti MX ainult tõeliselt erakordse kontseptsiooniga sportlikel mudelitel. Ainult üksikute masstoodangus Mazdade nimetähed on MX, nagu näiteks MX-5, mis on maailmas enimmüüdud kabriolett. Või nüüd esimene mugavaks linnasõiduks loodud elektriauto.

Mazda CX 30 EURO NCAP News Min

Mazda CX-30 pälvis 5-tärnilise Euro NCAP-i ohutushinnangu

Uus Mazda CX-30 pälvis viimastes testides maksimaalse, 5-tärnilise Euro NCAP-i ohutushinnangu. Möödunud aasta Mazda6 ja selle aasta uhiuue Mazda3 järel on see kolmas Mazda, mis saab uue ja rangema 2018. aasta Euro NCAP-i kokkupõrkehinnangus viis tärni.

Heritage Image Production R360 Min

MAZDA TÄHISTAB OMA 100. DISAINI- JA INSENERIUUENDUSTE AASTAT

30. jaanuaril 2020. aastal tähistas Mazda oma 100. aastapäeva Hiroshima peakontoris tseremooniaga, kus meenutati ettevõtte minevikku ja tutvuti tulevikuplaanidega. Mazdal on enam kui poole sajandi pikkune ajalugu ka Euroopas, mistõttu jätkatakse pidustustega Genfi autonäitusel 2020. aasta märtsis.

Mazda3 Aasta Auto 2020 News

EESTI AASTA AUTO ON MAZDA3

Eesti autoajakirjanikest koosnev žürii valis 20. korda toimunud Eesti aasta auto konkursil 2020. aasta parimaks autoks Mazda3. See on Mazdale konkursi ajaloos juba teine võit – eelmine kord valiti Mazda Eesti aasta autoks 17 aastat tagasi, kui esikoha pälvis Mazda6.

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust