MAZDA ERIPAKKUMISED

Cx 60 White II 900X600

MAZDA CX-60

NÜÜD SAADAVAL KA DIISELMOOTORIGA – HIND ALATES 43,900 €

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C01 EXT High+ Min

Autospirit pakkumine

Uus Mazda kuni 1 763 eurot soodsamalt!

UUED AUTOD ALLAHINDLUSEGA

Võimalus sõita juba loetud nädalate pärast esindusest välja soodsa hinnaga soetatud uue autoga on ahvatlev pakkumine, mis on kättesaadav igale huvilisele. Kui püsid pidevalt uute autode kampaaniapakkumistega kursis, saad valida mudeli, mis sulle ideaalselt sobib.


TEAVE MAZDA KAMPAANIATE KOHTA

Allahinnatud uut autot otsides kehtivad kõik samad põhimõtted kui mistahes muud uut toodet valides – parima pakkumise leidmine võib veidi aega võtta ning kui soovitud mudel pole praegu laos, siis võib see sinna ilmuda järgmisel päeval või nädala pärast. Edasimüüjad on selle protsessi hõlbustamiseks parimate pakkumiste leidmise võimalikult lihtsaks muutnud, avaldades oma veebilehtedel alati kõige värskemaid pakkumisi.

Tavaliselt kehtivad allahindlused laoautodele, mis on juba esinduse müügisalongis või laos. Kliendid, kelle jaoks pole kõige olulisem kõige värskema mudeli soetamine, peaksid kindlasti pakkumistel silma peal hoidma vahetult enne uue põlvkonna mudelite müügile jõudmist, kuna tihtipeale tühjendavad tootjad just sel ajal oma ladusid.

Samuti tasub teada, et tootjad hoiavad uusi autosid salongis vaid mõnda aega ning kui mõni mudel on seal liialt kaua seisnud, võib kohata kuni kümneprotsendilisi allahindluseid. Samuti võib allahindlusi leida proovisõidumudelite puhul.

Allahindlusega uue auto leidmise tõenäosus sõltub ka segmendi populaarsusest. Pole mingi kokkusattumus, et kampaaniad on kõige levinumad eeskätt kompaktsete luukpärade ning väiksemate ja keskmises suuruses linnamaasturite seas. Suuremaid sedaane, linnamaastureid ja kabriolette müüakse suurte allahindlusega tunduvalt harvemini, kuna edasimüüjad tellivaid neid mudeleid vähem ning ülejääki ei teki nii tihti.