KINDEL SÕIT ON PAREM SÕIT

MAZDA OHUTUS

Mazda Ohotus

MAZDA OHUTUSFILOSOOFIA

Mazda eesmärk on pakkuda kõigile klientidele nii sõidunaudingut kui ka suurepäraseid keskkonnanäitajaid ja ohutustulemusi.

Sellele filosoofiale tuginedes on Mazda suurendanud ohutusteemalist teadus- ja arendustegevust, et saavutada meie lõplik eesmärk – turvaline ja liiklusõnnetustevaba ühiskond.

Mazda I-ACTIVSENSE®

I-ACTIVSENSE®

Aktiivne lähenemine ohutusele i-ACTIVSENSE® kasutab väga kõrge sagedusega radareid ja kaameraid, et hoida Teid ümbritseva keskkonnaga kursis ja Teie fookuse teel. Saate sõidust naudingu ja võite autot täielikult usaldada, teades, et need süsteemid töötavad pidevalt ja hoiatavad Teid võimalike ohtude eest, väldivad kokkupõrkeid või vähendavad nende raskust, kui avarii on vältimatu. See on veel üks näide meie Jinba Ittai filosoofiast, mis loob ühtekuuluvuse auto ja juhi vahel.

Ohutus kõigis olukordades
MAZDA I-ACTIV AWD®

I-ACTIV AWD®

Ennustav süsteem i-ACTIV AWD® tagab haardumise ja kindlustunde igat tüüpi teekattel ja iga ilmaga. Kui see on töös, kasutatakse mitmest kanalist saadud infot, nagu teeolud ja juhtimissisend, et prognoosida AWD vajalikkust ja jõuülekannet vastavalt kohandada.

MAZDA I-ACTIV AWD®

SÕIDUKI DÜNAAMIKA SKYACTIV KOOS VEOJÕUKONTROLLSÜSTEEMIGA G-VECTORING CONTROL

Püüame Mazdas pidevalt sõidukogemust paremaks teha. Seetõttu arendasime uue tehnoloogia, sõiduki dünaamika SKYACTIV koos veojõukontrollsüsteemiga G-Vectoring Control, et saavutada sujuvam ja vähem väsitav sõit, tõstes Teie eneseusaldust ja enesetunnet kõrgendatud sõidukogemuse kaudu.

i-activsense tehnoloogiad
LISAINFO MAZDA KOHTA