SÕITMISE TULEVIKKU KUJUNDADES

MAZDA INNOVATSIOON

Rotary
Innovation Icon + Top Padding

JUHI PJEDESTAALILE TÕSTMINE

Mazdas hoolime väga sõidust ja sellest, kuidas see Teid ennast tundma paneb. Me teame, et sõitmine on midagi palju enamat kui lihtsalt autojuhtimine. Selles on koht puudutustele ja tunnetele. Teie auto peaks vastama perfektselt juhtimisele ja iga süsteem peaks olema intuitiivne, pakkudes harmooniat ja usaldust, tõstes nii Teie meeleolu parema sõidukogemuse kaudu.

Whymazda Innovation Skyactiv

MAZDA TEHNOLOOGIA SKYACTIV®

Kui süsteemi komponendid on projekteeritud töötama koos, funktsioneerib süsteem maksimaalse efektiivsusega. See on lihtne idee, millel põhineb Mazda tehnoloogia SKYACTIV®. Kuid tõhusus ei ole siiski ainus võit. See annab ka suurepärase sõidukogemuse.

KAASAHAARAV JA VASTUVÕTLIK KÄIGUVAHETUS
TUGEVAM JA KERGEM KERE NING ŠASSII
2018 Mazda3 See Through SKYACTIV X HB RHD AT (1) (1)

SÕIDUKI ARHITEKTUUR SKYACTIV

Šassiist ja kerest koosnev Mazda platvorm Skyactiv® on Mazda sõidukogemuse kese. Šassii saavutab kaks näiliselt vastuolulist eesmärki: paindlikkus madalal kiirusel ja stabiilsus suurel kiirusel. Karkass sisaldab väga kõrge tõmbetugevusega terast kriitilistes piirkondades, et muuta see kergemaks, kuid jäigemaks ja tugevamaks.

PUHTAMAD JA KÜTUSESÄÄSTLIKUMAD AUTOD
Full Section Image Text 23

TEID SILMAS PIDADES LOODUD

Selleks, et iga Mazdaga oleks mõnus sõita, loome autosid inimkeskse arenduse filosoofiaga. Nii lõime jõuveokontrollisüsteemiga sõiduki dünaamika SKYACTIV. Selle asemel, et keskenduda sõiduki dünaamika mehhaanikale, alustasime arendamist inimesest. Viisime läbi lugematuid uuringuid inimeste omaduste ja käitumise kohta, et luua auto, mis töötab harmooniliselt koos juhiga. Tulemus on auto, mis tundub keha pikendusena, on parema juhitavusega, täpsema kontrolliga ja tekitab vähem väsimust.

New Mazda Connect

MAZDA CONNECT

Auto ja juhi vahelise sideme parandamine on ülesanne, mis läheb sõidudünaamikast kaugemale. Tänapäeva üliühendatud maailmas on autodest saanud kommunikatsioonivahendid. See on jällegi Mazda võimalus sõidukogemust parandada. MAZDA CONNECT™ on meie järgmise põlvkonna liides, mis võimaldab Teil saada vajalikku teavet ja soovitud meelelahutust.

Fullwidthimagetext 129 Hiroshima 0808 A 073D

HOBUNE JA RATSANIK

JINBA ITTAI

Kui meie insenerid lõid veojõukontrolliga sõiduki dünaamika SKYACTIV, järgisid nad iidset Jaapani Jinba Ittai filosoofiat, mille kohaselt on hobune ja ratsanik üks. Selle tehnoloogia eesmärk on luua auto ja juhi vahel täiuslik harmoonia. Niisiis, kui Te roolis olete, ei ole vaja pidevaid korrektsioone. Auto, nagu hobunegi, mõistab Teie kavatsusi. Selle tulemusel on sõit dünaamilisem, tundlikum ja mis kõige tähtsam – nauditavam.

LISAINFO MAZDA KOHTA