TEENINDUS MAZDA EDASIMÜÜJALT

Kui soovite hoida oma autot tippvormis, saab ainult Mazda teenindus pakkuda kindlust ja meelerahu, mida otsite.

 

Hea klient

Seoses koroonaviiruse COVID-19 laiaulatusliku leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga teeme jätkuvalt ka enda poolt kõik, et Mazda esinduste külastamine üle Eesti oleks turvaline.
Hoolime oma klientidest, töötajatest ja partneritest ning käitume vastutustundlikult. Kõikide esinduste koristusgraafikud on varasemast tihedamad ning üldkasutatavaid alasid, tööpindu puhastatakse desinfitseerimisvahenditega regulaarselt.

Alates 21.03.2020 lühendame oma esinduste lahtiolekuaegasid. Täpse ülevaate lahtiolekuaegadest leiate meie edasimüüjate kodulehtedelt.

Olete jätkuvalt oodatud meie esindustesse autodega tutvuma ja proovisõite tegema.
Hoiame autode müügipakkumised üleval meie veebilehtedel, samuti vastame kõikidele teie küsimustele ning teeme teie soovidele vastava pakkumise telefoni või e-kirja teel.

Olge terved ning hoolige endast ja lähedastest!

Mazda meeskond

Auto hooldus

MAZDA HOOLDUS

Teie Mazda edasimüüja teenindusmeeskond on saanud tehasest väljaõppe, et tagada Teile erakordne teenindus ja garanteerida, et Teie auto töötab nii hästi kui võimalik. Mazda edasimüüjad kasutavad Mazda originaalosi ja -seadmeid, et Teie Mazda saaks parima võimaliku hoolduse.

Broneeri hooldusaegVõtke meiega ühendust

Alusta vestlust