VALMIS MILLEKSKI UUEKS?

MAZDA2 HÜBRIID SAABUB PEATSELT

TEIE KAASLANE TEEL

Uus Mazda2 hübriid on ideaalne kaaslane keskkonnateadlikule linnaelanikule, ilma, et oma sõiduharjumusi muutma peaks. Tänu ajakohasele hübriidtehnoloogiale saate Mazda2 hübriidi kasutada suures osas heitmevabal elektrirežiimil, kattes keskkonnateadlikumalt Teie igapäevased sõiduvajadused. Kui vajate lisavõimsust või lisaenergia abil suuremat läbisõiduulatust, on hübriidrežiim alati toetamas – see ei vaja laadimiseks pistikuid.

Front View

HÜBRIIDSÕIDUKOGEMUS

Uus Mazda2 hübriid kasutab nutikat hübriidtehnoloogiat, et lülituda elektri-, bensiini- ja kombineeritud sõidurežiimide vahel ja pakub optimaalset jõudlust igas olukorras. Nautige kohest elektrimootori täispöördemomenti autot käivitades või vajadusel bensiini- või elektrimootorilt lisajõu saamist.

Rear View

TE EI PEA OMA HARJUMUSI MUUTMA

Akut ei pea laadima. Te võite oma uue Mazda hübriidiga sõita just nagu tavalise bensiinimootoriga autoga, kuid nautida ajakohast ja vaikset elektrisõitu.

Interior View

LIITUGE ÖKOLOOGILISE AJASTUGA

Võite olla kindel, et linnas elektriga sõites või igapäevaseid ülesandeid täites eritab Teie auto vähem heitgaase. Hübriidsüsteem salvestab pidurdamisel tekkinud energia akusse. See tagab, et osa teie linnasõidust uue hübriidiga ei tekita üldse heitmeid.

SOOVITE UUDISTEGA KURSIS OLLA? SAAGE ROHKEM TEAVET ESIMESTE SEAS

MAZDA2 HÜBRIID

Ole esimeste hulgas, kes saab täiendavat infot. Anna soovist teada, registreerides allpool.chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust