Kodune mugavus ratastel

Mazda CX-5 2020 – ülihea peremaastur

Mazda CX 5 Mobile 550X675

Erakordne pakkumine!

Uus Mazda kuni 5410 eurot soodsamalt!

Täiustatud mugavus ja turvalisus

Rohkem sõidurõõmu kogu perele

2020. aasta uhiuus Mazda CX-5 ühendab endas uusima tundliku jõudlustehnoloogia elegantse salongikujunduse ja digitaalse ühenduvuse. Viimane mudel pakub täiustatud sõiduelamust, tekitades rohkem põnevust, kui arvasite, ning ka rohkem mugavust ja turvalisust.

Miks on praegu parim aeg valida Mazda?

Lai valik erinevaid mudeleid ja varustuspakette
Autod laos olemas – võtmed kätte kahe nädalaga
Ainult praegu – valitud sõidukitel hinnavõit kuni 12 600 EUR
Ning loomulikult keegi teine ei tee autosid sellise pühendumusega nagu Mazda

Registreeru proovisõidule või lepi kokku kohtumine Mazda müügikonsultatidega ning leiame Teie jaoks parima võimaliku valiku.

2019 CX 5 EU(LHD) C31 Png Min

Rohkem ruumi ja pukseerimisjõudu

Mazda CX-5 2020 on atraktiivne tänu oma laiaulatuslikule lähenemisele nii mugavusele, turvalisusele kui ka jõudlusele. Sellel on suurem, 506-liitrine pakiruum, mille saab istmete kokku klappimisel suurendada maksimaalselt 1620 liitrini. CX-5 2020 on muljet avaldava jõudlusega, mis võimaldab pukseerida kuni 2000 kg. Nii saate kõik vajaliku endaga kaasa võtta.

PLATFORM HERO Rgb Final R3 Png Min

Tehnoloogia Skyactiv purustades piirtingimusi

2020. aasta Mazda CX-5 kere ja šassii SKYACTIV tagavad auto täieliku juhitavuse. Kogu liikumine vastab juhi kiirendusele, juhtimisele ja pidurdamisele nii täpselt kui võimalik. Täiustatud veojõu jagamise süsteemi (GVC) kasutuselevõtuga on sõit mugavam, rafineeritum ja tundlikum kui kunagi varem.

AWD WET Rgb Final R2 Png Min

Nelikvedu ja veojõujagamise süsteem G-Vectoring Control Plus

Mazda intelligentne nelikveosüsteem maksimeerib kütusesäästlikkust ja hoiab õiget pöördemomenti kasutades ära libisemise. Uus veojõu jagamise süsteem parandab pööretel auto reageerimisvõimet ja stabiilsust vastavalt juhi kavatsustele parema haardumise nimel. Mis veel on uus 2020. aastal? Maastikusõidu režiim!

MUGAVUS KOGU PERELE

Täielikult ümberkujundatud salong on välja töötatud samasuguse rafineeritud vastupidavusega nagu välimuski. See pakub märkimisväärset mugavust, kvaliteeti, disaini ja funktsionaalsust. Oma esmaklassilise tunnetusega konkureerib 2020. aasta CX-5 oma klassi parimate autodega.

Valige oma klass

2020. aasta Mazda CX-5 koos esmaklassilise Kodo disainikeelega Soul of Motion on põnev ja mugav nii kaassõitjatele kui ka juhile. Meie täiustatud dünaamikaga stiilne perelinnamaastur on loodud puhtalt sõidurõõmuks, andes võimsa Jinba Ittai tunde ning auto ja juhi vahelise ühtsuse. Meie lehelt „Valige oma klass“ saate oma 2020. aasta Mazda CX-5 isikupärastamiseks valida paljude võimaluste seast.

CX 5 Family Min

ÜKS PARIMAID KESKMISE SUURUSEGA PERELINNAMAASTUREID

Mazda CX-5-s on meil õnnestunud sõidukogemust parandada disaini, tehnoloogia ja juhitavusega. Vähemalt seda ütlevad meile auhinnad. Kuid me ei peatu siin. Jätkame oma autode arendamist, täiustamist ja viimistlemist, et saavutada kõige nauditavam sõit.

CX 5 Lifestyle Skis Min

SAAGE OSA VÄRSKEST HOMMIKUSEST LUMEST

Kell seitse hommikul. Kujutlege varahommikust mäkke sõitmist, mis paneb Teid tundma elujõudu ja elevust. Seda võite kogeda 2020. aasta Mazda CX-5-s, mis on varustatud Mazda nelikveosüsteemiga i-ACTIV. See muudab sõitmise nauditavaks sõltumata ilmast või teeoludest.

2019 CX 5 US(LHD) C33 Png Min

Sõitmine on uskumine

Asuge CX-5 rooli ja kogege uut taset mugavuses ja sõidurõõmus tänu arvukatele täiustustele salongis ja suurenenud sõidudünaamikale. Sõit 2020. aasta Mazda CX-5-ga on teravam ja põnevam kui eales, seda kinnitab nauditavaima sõidukogemusega auto maine linnamaasturite kategoorias.

Mazda CX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

ISIKUSTAGE OMA MAZDA
chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust