LINNAMAASTUR AKTIIVSELE PERELE

2024. AASTA MAZDA CX-5

LOODUD KÕIKIDELE TEEDELE TEIE ELUS

Kuhu tahes elu Teid viib, on linnamaasturil Mazda CX-5 võimas sõidudünaamika koos Mazda uue kütusesäästliku hübriidtehnoloogiaga M-Hybrid. See linnamaastur on loodud aktiivsetele peredele – tagatud on lõbus sõit ja täiustatud ohutustehnoloogiad. Rabav disain on taas pilkupüüdev, eriti tänu uuele roodiumvalgele välimusele Rhodium White.

LOOGE OMA ELUSTIILIGA SOBIV AUTO

Erinevate varustustasemetega Mazda CX-5 pakub palju valikuvõimalusi, kust endale sobiva leiavad kõik juhid ja nende pered.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C01 EXT High+ Min

TAKUMI: STIILI PEEGELDUS

Rafineeritud ja elegantne välimus viivad Kodo disaini uuele tasemele, muutes Mazda CX-5 kõikjal silmapaistvaks. Luksuslikus ja inimkeskses salongis kogete meelerahu ning selle ruumikus ja kohane suurus sobivad kõikideks pereseiklusteks.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

HOMURA: DÜNAAMILINE SOORITUSVÕIME JA NAUDITAV SÕIDUKOGEMUS

Mazda CX-5 Homura pakub sportlikumat ja veelgi efektsemat kohalolekut. Läikivmustad väliskujunduse elemendid, mis sulanduvad ideaalselt küljepeeglite, välisliistude, 19-tolliste mustade valuvelgede ja läikivmusta, iseloomuliku õhusuunaja disainiga – Homura õhkub sportlikkust ja rafineeritust.

Newgroundii

NEWGROUND: SEIKLUS KÕIKIDELE SÕITJATELE

Pikad sõidud uue mudeliga Mazda CX-5 Newground on lõbusamad. Selle ainulaadne Jaapani disain, avar salong ja hõlpsalt kasutatav pakiruum inspireerivad seiklejat rooli istuma ja dünaamilist jõudlust nautima – juhitavus on suurepärane kõikjal, kuhu lähete.

2023 CX 5 Soul Red Crystal

MAZDA HÜBRIIDTEHNOLOOGIA M-HYBRID

Mazda hübriidtehnoloogia M-Hybrid kasutab väikest generaatorit, et koguda energiat, mis pidurdamisel tavaliselt kaotsi läheb. Kogutud energiat kasutatakse mootoritöös, kütuse säästmisel, elektrisüsteemide toiteks ja Teie sõidu optimiseerimiseks.

Skyactive 1

Tehnoloogia Skyactiv purustades piirtingimusi

Mazda CX-5 kere ja šassii SKYACTIV tagavad auto täieliku juhitavuse. Kogu liikumine vastab juhi kiirendusele, juhtimisele ja pidurdamisele nii täpselt kui võimalik. Täiustatud veojõu jagamise süsteemi (GVC) kasutuselevõtuga on sõit mugavam, rafineeritum ja tundlikum kui kunagi varem.

Camov

Nelikvedu ja veojõujagamise süsteem G-Vectoring Control Plus

Mazda intelligentne nelikveosüsteem maksimeerib kütusesäästlikkust ja hoiab õiget pöördemomenti kasutades ära libisemise. Uus veojõu jagamise süsteem parandab pööretel auto reageerimisvõimet ja stabiilsust vastavalt juhi kavatsustele parema haardumise nimel.

Mazda CX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.