ÜLIHEA LINNAMAASTUR PERELE – LOODUD JUST TEIE JAOKS

2022. AASTA MAZDA CX-5

VALMIS SÕITMA KÕIGIL TEIE VALITUD TEEDEL

Puhas ilu nii sees kui ka väljas, piisavalt ruumi kogu Teie perele ja suurepärane sõidudünaamika. Kuhu tahes Te lähete, Mazda CX-5 on valmis liituma. Nüüd on CX-5 saadaval kolme spetsiaalse varustuspaketiga, millel on Teie elustiiliga sobiv sise- ja väliskujundus. 

3 UUT MUDELIKATEGOORIAT

LOOGE OMA ELUSTIILIGA SOBIV AUTO

Erinevate varustustasemetega Mazda CX-5 pakub palju valikuvõimalusi, kust endale sobiva leiavad kõik juhid ja nende pered.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C01 EXT High+ Min

SIGNATURE: STIILI PEEGELDUS

Rafineeritud ja elegantne välimus viivad Kodo disaini uuele tasemele, muutes 2022. aasta Mazda CX-5 kõikjal silmapaistvaks. Luksuslikus ja inimkeskses salongis kogete meelerahu ning selle ruumikus ja kohane suurus sobivad kõikideks pereseiklusteks.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C31 EXT Sport Min

BLACKOUT EDITION & BLACKOUT PLUS: DÜNAAMILINE SOORITUSVÕIME JA NAUDITAV SÕIDUKOGEMUS

Mazda CX-5 Blackout Edition pakub sportlikumat ja veelgi efektsemat kohalolekut. Läikivmustad väliskujunduse elemendid, mis sulanduvad ideaalselt küljepeeglite, välisliistude, 19-tolliste mustade valuvelgede ja läikivmusta, iseloomuliku õhusuunaja disainiga – Blackout Editionist õhkub sportlikkust ja rafineeritust.

Newgroundii

NEWGROUND: SEIKLUS KÕIKIDELE SÕITJATELE

Mazda CX-5 Newground on karmima väliskujundusega – satiinmustad välisliistud koos täiendavate hõbedaste küljelisanditega ning hõbedased eesmised ja tagumised alumised iluliistud annavad autole vastupidava ja kõikideks eesmärkideks sobiva välimuse. Vabaõhu seiklused on muutunud veelgi stiilsemaks.

KÕIK ÜKSIKASJAD, MIDA VÕIKSITE MAZDA CX-5 KOHTA TEADA

Tutvuge Mazda CX-5-ga. Testige autot proovisõidul või tutvuge meie brošüüridega.

2021 CX 5 Trunk

Rohkem ruumi ja pukseerimisjõudu

Mazda CX-5 on atraktiivne tänu oma laiaulatuslikule lähenemisele nii mugavusele, turvalisusele kui ka jõudlusele. Sellel on suurem, 541-liitrine pakiruum, mille saab istmete kokku klappimisel suurendada maksimaalselt 1303 liitrini. CX-5 on muljet avaldava jõudlusega, mis võimaldab pukseerida kuni 2000 kg. Nii saate kõik vajaliku endaga kaasa võtta.

Skyactive 1

Tehnoloogia Skyactiv purustades piirtingimusi

Mazda CX-5 kere ja šassii SKYACTIV tagavad auto täieliku juhitavuse. Kogu liikumine vastab juhi kiirendusele, juhtimisele ja pidurdamisele nii täpselt kui võimalik. Täiustatud veojõu jagamise süsteemi (GVC) kasutuselevõtuga on sõit mugavam, rafineeritum ja tundlikum kui kunagi varem.

Camov

Nelikvedu ja veojõujagamise süsteem G-Vectoring Control Plus

Mazda intelligentne nelikveosüsteem maksimeerib kütusesäästlikkust ja hoiab õiget pöördemomenti kasutades ära libisemise. Uus veojõu jagamise süsteem parandab pööretel auto reageerimisvõimet ja stabiilsust vastavalt juhi kavatsustele parema haardumise nimel.

Mazda CX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile