MAZDA CX-5 OMADUSED

Newgroundii

Uued seiklused maastikel

Pange oma linnamaastur proovile! Intelligentne nelikvedu jälgib 27 anduriga teeolusid, kogudes erinevat informatsiooni nagu juhi kavatsused, välistemperatuur, klaasipuhasti aktiveerimine, teekalded, roolimisnurk ja pedaali rakendamine ning määrab kohe, kuidas võimsust esi- või tagarataste vahel jaotada.

2021 CX 5 Trunk

Rohkem ruumi ja pukseerimisjõudu

Mazda CX-5 on atraktiivne tänu oma laiaulatuslikule lähenemisele nii mugavusele, turvalisusele kui ka jõudlusele. Sellel on suurem, 541-liitrine pakiruum, mille saab istmete kokku klappimisel suurendada maksimaalselt 1303 liitrini. CX-5 on muljet avaldava jõudlusega, mis võimaldab pukseerida kuni 2000 kg. Nii saate kõik vajaliku endaga kaasa võtta.

CX-5 UUENDUSED
Disain
TEHNOLOOGIA
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Parem heli

Me valmistasime võrratult vaikse salongi, et kuuleksite rohkem seda, mida soovite kuulda. Mazda insenerid kasutasid ainulaadseid heli summutavaid materjale, nagu heli isoleerivat klaasi ja suurel hulgal isoleerivaid tihendeid ning selle tulemusel vähenes soovimatu liiklusmüra märkimisväärselt. Vestlused on selgemad, mootori müra ja vibratsioon on väiksem. Pole tähtis, kas naudite üksi sõitmise rahu ja vaikust, räägite kaassõitjatega või kuulate kümne kõlariga helisüsteemi Bose® (Centerpoint® 2 ja AudioPilot® 2) üliselget heli – Teie sõit on veelgi lõõgastavam.

JÕUDLUS
OHUTUS

KÕIK ÜKSIKASJAD, MIDA VÕIKSITE MAZDA CX-5 KOHTA TEADA

Tutvuge Mazda CX-5-ga. Testige autot proovisõidul või tutvuge meie brošüüridega.

Milline oleks Teie uus auto? Valige ja sobitage, et seda näha

Mazda CX-5 auto konfiguraatoriga saate sukelduda võimalustesse, mida see avar auto Teile pakub. Alustades värvidest ja tekstuuridest kuni pisiasjadeni, mis muudavad auto isikupäraseks vastavalt Teie pere vajadustele.