MAZDA CX-5 OMADUSED

Mazda CX-5 koos veojõukontrollsüsteemiga G-Vectoring Control Plus pakub sujuvamat ja vähem väsitavat sõitu. Ükski detail ei ole tähtsusetu, kui tegemist on sõidukogemuse paremaks muutmisega.

Disain
TEHNOLOOGIA
2019 Mazda Cx 5 Bose Sound System Centerpoint Audiopilot

Parem heli

Me valmistasime võrratult vaikse salongi, et kuuleksite rohkem seda, mida soovite kuulda. Mazda insenerid kasutasid ainulaadseid heli summutavaid materjale, nagu heli isoleerivat klaasi ja suurel hulgal isoleerivaid tihendeid ning selle tulemusel vähenes soovimatu liiklusmüra märkimisväärselt. Vestlused on selgemad, mootori müra ja vibratsioon on väiksem. Pole tähtis, kas naudite üksi sõitmise rahu ja vaikust, räägite kaassõitjatega või kuulate kümne kõlariga helisüsteemi Bose® (Centerpoint® 2 ja AudioPilot® 2) üliselget heli – Teie sõit on veelgi lõõgastavam.

JÕUDLUS
OHUTUS
2017 CX 5 SOM All New CX 5 Facebook Interior Still 899266054634042771 899266054634042771

OHUTUM TEEKOND HOIAB ÕNNETUSI ÄRA

Usaldus on disainitud igasse Mazdasse tänu nutikatele ohutustehnoloogiatele. Uuendused ja avastamisseadmed aitavad juhtidel ära tunda võimalikke ohte, vältida kokkupõrkeid võivähendada nende raskust. Nii saate keskenduda sellele, mis tegelikult oluline on – ees laiuvale teele.