AVASTAGE MEIE RUUMIKAIM LINNAMAASTUR

UHIUUS MAZDA CX-80

Avage võimalusi täis elu

Uhiuus Mazda CX-80 on Jaapani meisterlikkuse erakordne näide – elegantne kolme istmereaga ja kuni seitsmekohaline linnamaastur. See on ruumikas ja mitmekülgne auto, kus iga element on hoolikalt kujundatud, et saaksite elust maksimumi võtta. Jaapanis nähakse ruumi lõuendina – kohana, mille saate täita naeru, pere ja seiklustega.

Teie mitmekülgne kaaslane mistahes seiklusteks
2024 CX 80 Cargospace 1200X600

Mitmekülgsem ja paindlikum pakiruum

Plaanite pikemat reisi? Saate kolmanda rea istmed kokku klappida ja nii mahub autosse viis sõitjat ja nende pagas. Kui klapite kokku nii teise kui ka kolmanda rea istmed, on pakiruumi maht koos põrandaaluse panipaigaga väga suur – kuni 1971 liitrit.

2024 CX 80 Cargospace 1200X600
CX 80 Running Artisanred PHEV

Võimas pukseerimisvõimekus

Kõikideks eluseiklusteks loodud uhiuue Mazda CX-80 2500 kg pukseerimisvõime on piisav selleks, et saate puhkusele kaasa võtta paadi või haagissuvila. Soovi korral saate valida lihtsalt kasutatava poolelektrilise veokonksu, mis on varjatud kuni selle kasutamiseni.

CX 80 Running Artisanred PHEV
Peenelt viimistletud sisekujunduse detailid
CX 80 Venttoseat Premiummodern Whitenappaleatheri

Kvaliteetsed materjalid, konkurentsitu luksus

Järgides Jaapani Kaicho filosoofiat, mis keskendub ruumi viimistlemisele, on meie disainerid sujuvalt kombineerinud hoolikalt valitud kvaliteetmaterjalid, näiteks vahtrapuidu, kitsenaha ja kroomitud detailid, et luua rikkaliku mugavusega ümbritsetud interjöör.

Välimuse julge elegantsi ilu
CX 80 Front Headlamp Artisanred 1000X550

Eristuvad LED-esituled

Võimast esivõret koos ikoonilise kroomitud raamiga rõhutavad voolujoonelised ja eristuvad LED-esituled, mis loovad elegantse esiosa.

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600

Suurepärase sõidudünaamika põnevus

Uhiuue Mazda CX-80 kõik aspektid on loodud täiustama Mazda Jinba Ittai auto ja juhi vahelist täiuslikku harmooniat. Tulemus? Suurepärase sõidudünaamika ja manööverdusvõimega linnamaasturis tunnete, et olete autoga ühendatud – see on Jinba Ittai tunne, mida püüame luua igas oma autos.

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600
2023 CX 80 Artisanred PHEV

Kaks üliefektiivset jõuülekannet

Valige kahe üliefektiivse jõuülekande vahel: pistikhübriid, mille täiselektriline sõiduulatus on kuni 60 km, või madala lämmastikoksiid- ja CO2-heitmetega 3,3-liitrine diiselmootor.

2023 CX 80 Artisanred PHEV
PHEV
  • Nautige jõudluse ja efektiivsuse dünaamilist tasakaalu Mazda CX-80 pistikhübriidjõuülekandega, kus 2,5-liitrine bensiinimootor on ühendatud elektrimootori ja suure mahutavusega akuga.

  • Pistikhübriidautol (PHEV) on täiselektriline sõidurežiim, mis katab enamiku Teie igapäevaseid sõite vaid ühe nupuvajutusega.

    Auto on varustatud nii bensiinimootori kui ka akutoitel elektrimootoriga, mis pakub maksimaalset paindlikkust ja stressivaba läbisõiduulatust.

    Nautige kuni 60 km täiselektrilist sõiduulatust. Kui aku on tühjenemas, võite selle ühendada laadimisvõrku või jätkata sõitu bensiinimootoriga.

    Laadige kodus üleöö või teel olles vahelduvvoolu laadimisjaamas. Olenevalt Teie kodusest võrguühendusest või seinalaadijast on Teil palju paindlikku laadimisvõimalust.

e-SKYACTIV D diiselmootor
  • Kuuesilindriline ridamootor tagab sujuva jõuülekande suure pöördemomendi kogu pöörete vahemikus. Mitmed mootori optimeerimised – sealhulgas Mazda M-hübriidtehnoloogia – vähendavad süsinikdioksiidi ja lämmastikoksiidi heitmeid.

  • 3,3-liitrise diiselmootori e-SKYACTIV D suurem töömaht ühendab optimaalselt võimsuse ja kütusesäästu. Selle muljet avaldav võimsus integreerub 8-käigulise automaatkäigukastiga, mis sujuvalt kiirendab ja käike vahetab.

Kas soovite rohkem teada täiesti uue MAZDA CX-80 ja selle funktsioonide kohta?

Täitke allolev vorm ja me hoiame teid kursis viimaste uudistega.