MAZDA MX-30

Elektriauto laadimine, elektrimootor ja tehnoloogia

SÕIDUKOGEMUS

Uhiuus Mazda MX-30 teisendab sõidurõõmu Mazda elektriautoks. See Jinba Ittai täiustatud tsükkel tagab paigalseisul täieliku pöördemomendi, Teie vajadustele vastava suurusega aku ning täiustatud ohutusfunktsioonid.

AKU ON LOODUD IGAPÄEVASEKS KASUTUSEKS

Tuginedes meie lähenemisviisile, valisime õige suurusega aku, mis vastab Teie igapäevastele vajadustele ja vähendab ka süsiniku mõju toote elutsüklile. Keskmine eurooplane sõidab päevas 48 km ja seega on 200 km läbisõiduulatust piisav igapäevasteks toiminguteks – loomuliku sõidutunnetusega.*

Auto aku laadimine 

LAADIGE NII, NAGU TEILE MEELDIB

Elektriautode laadimisjaamade võrk laieneb kiiresti. Uhiuut Mazda MX-30 saab laadida mistahes laadimisjaamas ja kodus. Tehke seda auto tagaosas oleva laadimispordi kaudu.

Uhiuue Mazda MX-30 juures oleme läbi mõelnud iga detaili. See sisaldab režiimide Mode 2 (laadimiseks tavalises pistikupesas) ja Mode 3 (spetsiaalne seinale paigaldatav laadija) kaablit ning sellel on alalisvoolu ja vahelduvvoolu tugi nii kodus kasutamiseks kui ka kiirlaadimiseks teel olles.

Alternatiivina saate akut laadida ka tavalist pistikupesa kasutades. Aja säästmiseks ja turvalise laadimise tagamiseks võiksite koju paigaldada seinalaadija.

Soovitame panna auto ööseks laadima, et see oleks hommikuks laetud.

Mazda MX-30

Mazda Connect

MAZDA CONNECT

Olge kursis maailma ja teedega: Mazda Connect pakub juhile täielikku kontrolli integreeritud navigatsiooniseadme ja Bluetoothiga. Helistage, kuulake muusikat või seadistage navigeerimine, nii et saaksite segamatult sõidu nautimisele keskenduda.

*Selles Mazda korraldatud veebiküsitluses kasutas Ipsos MORI 2019. aasta märtsis valitud Euroopa turgudel representatiivset valimit. Küsitluses osales 12 072 erineva sõidustaažiga täiskasvanut Suurbritanniast, Austriast, Belgiast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Itaaliast, Hollandist, Norrast, Poolast, Hispaaniast, Rootsist ja Šveitsist.
*Laadimisajad põhinevad keskmistel kõrghetkedel ja sõltuvad muudest mõjudest, näiteks energia pakkujast, temperatuurist ja teistest teguritest.