JAAPANIS LOODUD TÕELISELT ERILINE PISTIKHÜBRIID

Mazda MX-30 R-EV

ELEKTRILINE TUNNE IGAL SÕIDUL

Jaapanis valmistatud kauni disainiga Mazda MX-30 R-EV on pistikhübriid, mille sarnast ei ole. Ainult elektrimootoriga sõites pakub see unikaalse juhitavusega Mazda katkematut elektrilist sõidupõnevust. Igapäevased vajadused on elektriga sõites täielikult kaetud ning ka pikematele sõitudele saate minna ilma, et peaksite laadimisjaamu otsima.

2024 CIJ MX 30 R EV Sideshot25 1

STRESSIVABA ELEKTRILINE SÕIT

Laadimine elektriga. Bensiin vankelmootori jaoks. Mazda MX-30 R-EV on kuni 37 kW kiirlaadimistoega (CCS), kuid laadida saab ka tavalistes 11 kW laadimisjaamades 3-faasilist integreeritud laadijat kasutades. Vankelmootori 50-liitrine kütusepaak pakub pingevaba elektrisõitu, tagades laadimiseta sõiduulatuse kuni 680 kilomeetrit. Auto töötab alati hübriidina, millel on sisseehitatud laadimisjaam.

MX 30 REV 900 442 Mazda

MAZDA MX-30 R-EV PÄLVIS EURO NCAPI 5-TÄRNILISE OHUTUSHINNANGU

Pistikhübriidmootoriga Mazda MX-30 e-Skyactiv R-EV pälvis Euro NCAPi viimastes testides maksimaalse 5-tärnilise ohutushinnangu. Ohutushinnang põhineb rangel sõltumatul kokkupõrketestil ning juhiabisüsteemide, passiivse ohutustehnoloogia ja täiustatud aktiivse ohutustehnoloogia põhjalikul analüüsil. Lisateavet MX-30 R-EV ja selle funktsioonide kohta leiate meie MX-30 brošüürist.

MX 30 REV 900 442 Mazda
UUS ELEKTRIAUTODE KATEGOORIA

AVASTAGE HÜBRIID, MIS ON ALATI ELEKTRILINE

900 442 Media Promo Phev

Mazda MX-30 R-EV on maailma unikaalseim pistikhübriid. See on veel üks näide Jaapani meisterlikkusest ja Mazdale omasest sõidukogemusest ning sisaldab ka pikemat bensiinisõiduulatust aku laadimiseks. 50-liitrise kütusepaagiga vankelmootoril on pardageneraator, mis võimaldab sõidu ajal akut laadida peaaegu vibratsioonivabalt. Sõiduulatus on kuni 680 km, millest piisab ka pikemateks sõitudeks. Umbes 85-kilomeetrise sõiduulatusega elektrirežiimis saate teha kõik oma igapäevasõidud, pikematel sõitudel aga kasutada sisepõlemismootorit.

900 442 Media Promo Phev
MAZDA MX-30 R-EV EDITION R
2024 MX 30 R EV Edition R 1500X800

Edition R tähistab vankelmootori tagasitulekut. Mazda tõi esimesena maailmas edukalt turule kaherootorilise vankelmootori. See esindab meie väljakutsetega tegelemise vaimu ning on meie ajaloos erilise tähendusega. Erimudeliga avaldame austust legendaarsele Mazda mootorile, mis võitis 1991. aastal Le Mansi 24 tunni sõidu.

2024 MX 30 R EV Edition R 1500X800

EKSKLUSIIVSE EDITION R’i OMADUSED

Mazda MX-30 R-EV Edition R on stiilsete detailidega – nagu näiteks salongi peened oranžid sisustuselemendid –, mis panevad vankelmootoriga auto omanikud uhkusest särama. Sellel mudelil on mitmevärviline välimus, mille ülaosa kaunistab punane metallikvärv Maroon Rouge. Saadaval on valikuline kvaliteetpakett Premium koos lisavarustusega.

BRONEERIGE MAZDA MX-30 R-EV PROOVISÕIT