JAAPANIS LOODUD TÕELISELT ERILINE PISTIKHÜBRIID

Mazda MX-30 R-EV

ELEKTRILINE TUNNE IGAL SÕIDUL

Jaapanis valmistatud kauni disainiga Mazda MX-30 R-EV on pistikhübriid, mille sarnast ei ole. Ainult elektrimootoriga sõites pakub see unikaalse juhitavusega Mazda katkematut elektrilist sõidupõnevust. Igapäevased vajadused on elektriga sõites täielikult kaetud ning ka pikematele sõitudele saate minna ilma, et peaksite laadimisjaamu otsima.

UUS ELEKTRIAUTODE KATEGOORIA

AVASTAGE HÜBRIID, MIS ON ALATI ELEKTRILINE

900 442 Media Promo Phev

Mazda MX-30 R-EV on maailma unikaalseim pistikhübriid. See on veel üks näide Jaapani meisterlikkusest ja Mazdale omasest sõidukogemusest ning sisaldab ka pikemat bensiinisõiduulatust aku laadimiseks. Umbes 85-kilomeetrise sõiduulatusega elektrirežiimis saate teha kõik oma igapäevasõidud, pikematel sõitudel aga kasutada sisepõlemismootorit.

900 442 Media Promo Phev
MAZDA MX-30 R-EV EDITION R

TUTVUGE MUDELIGA EDITION R

Edition R tähistab vankelmootori tagasitulekut. Mazda tõi esimesena maailmas edukalt turule kaherootorilise vankelmootori. See esindab meie väljakutsetega tegelemise vaimu ning on meie ajaloos erilise tähendusega. Erimudeliga avaldame austust legendaarsele Mazda mootorile, mis võitis 1991. aastal Le Mansi 24 tunni sõidu.

Background 1800X650

Ole esimeste hulgas, kes saab täiendavat infot. Anna soovist teada, registreerides allpool