Mazda CX 60 1200X800

UUS JA VÕIMAS DIISELMOOTOR

Mazda CX-60 on nüüd varustatud ka võimsa 3,3 liitrise rida-kuus e-Skyactive D diiselmootoriga. M-hybrid ehk kerghübriidisüsteemi abil, garanteerib diiselmootor sulle suurepärase kütusekulu, madalad CO2 näidud ja võimsa väändemomendi, mida on tunda ka kõrgetele pööretel. Diiselmootoriga mudeleid on saada võimalik nii nelik- kui ka tagaveolisena mille varustustasemed on samaväärsed PHEV mudelitega.

MAZDA UUS TIPPMUDEL

Uhiuus Mazda CX-60 esindab Mazda viimase 100 aasta jooksul loodud DNA-d – alates suurepärasest disainist nii seest kui ka väljast kuni meie Jaapani käsitöömeisterlikkuse ja uute tehnoloogiateni, mis on muudavad sõidukogemuse fantastiliseks.

CX 60 Intro Charging

CX-60-ga, nagu kõikide teiste Mazdadega, on tõesti suurepärane sõita – see on intuitiivne, turvaline, hõlbus ja nauditav. Selle disainis on ühendatud tipptasemel materjalid ning Jaapani pärand ja kirg, mida Mazda kogenud Takumi meistrid lisavad igasse meie valmistatud ainulaadsesse autosse. Uhiuus Mazda CX-60 on ka meie esimene pistikhübriid, millega toome turule teve valiku uusi juhikeskseid tehnoloogiaid.

CX 60 Intro Charging
Cx 60 Td

MAZDA CX-60 PLUG-IN HYBRID

•2.5 PHEV 8AT AWD 327HP/500NM •CO2 – 33g/ km •Keskmine kombineeritud kütusekulu 1,5l/ 100km •Elektriline sõiduulatus 63km •Täisturvavarustus •BOSE helisüsteem •Juhi isikupärastamise süsteem

SILMAPAISTVAD DETAILID

Uurige mõnda neist paljudest põhjustest, miks valida uhiuus Mazda CX-60: olgu selleks keskkonnasõbralikkus, sõiduomadused või mugavus – näiteks pistikhübriidfunktsioon, mis katab Teie igapäevased sõiduvajadused. Mazda CX-60 jõuallikad loodi erakordseks sõidukogemuseks, toetades nii jätkusuutlikkust kui ka juhi ootusi.

LOOGE OMA ELUSTIILIGA SOBIV AUTO
CX 60 Exclusive

Standardvarustus EXCLUSIVE-LINE

Mazda CX-60 Exclusive-Line pakub laia valikut nutitelefoniga integreeritavaid ohutus- ja meelelahutusfunktsioone. Täiendavat mugavust pakuvad roolisoojendus ja soojendusega esiistmed. Lõõgastav salong on varustatud turvafunktsioonidega, mis lisavad mugavust – alates pimenurga assistendist ja parkimisanduritest kuni nutika linnapidurdusabini. Täiustage seda mugavust nutika, võtmevaba sisenemise ning eesmiste ja tagumiste parkimisanduritega. See on auto, millega tahate veel palju aastaid sõita!

CX 60 Exclusive
CX 60 Homura Cut

Homura

Mazda CX-60 Homura pakub palju atraktiivseid lisasid eriti sportliku välimuse loomiseks. Mustad nahkistmed, kohandatud salongivalgustus ja tagaistmete jalaosa valgustus loovad meeldiva atmosfääri, nii et soovite taas rooli istuda. Kohandage oma sõidukogemust juhi isikupärastamise süsteemiga, avarat vaadet pakkuva 360-kraadise täisvaatekaameraga ja täiendavate mugavusfunktsioonidega.

CX 60 Takumi Intro

Takumi

Kogege ainulaadset Jaapani disaini. Mazda CX-60 Takumi varustuses on valge Nappa nahk, ainulaadsed tekstuurid ja kroomitud detailid. See varustustase on keskendunud juhi ja kaassõitjate mugavusele ning meelerahu pakkuvale keskkonnale. Kohandage oma sõidukogemust juhi seadete isikupärastamise süsteemiga, avarat vaadet pakkuva 360-kraadise täisvaatekaameraga ja täiendavate mugavusfunktsioonidega.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED
  • Uhiuus tagasillaveoplatvorm pakub palju paremat jõudude jaotust kiirendamisel, pidurdamisel, juhtimisel ja kurvides. Selle tulemusel paraneb võrreldes esisillaveolise autoga oluliselt dünaamika, nagu ka veojõud, juhitavus ja käsitsemine. Aga ka üldine sujuvus ja väheneb teekattemüra.

  • Mazda CX-60 on ettevõtte esimene pistikhübriid. Sellel on neljasilindriline bensiinimootor koos elektrimootoriga, mida toidab 17,8 kWh aku, ühendatuna meie arendatud jõuülekandel SKYACTIV.

  • Arvestades kõike seda, mida oleme õppinud maailma enimmüüdud kabrioleti MX-5 ja meie oma klassi juhtivate linnamaasturite loomisel, suudab Mazda CX-60 pakkuda dünaamikat, võimsust, kiirust ja tunnetust, mis tagavad suurepärase sõidukogemuse.