MEIE ESIMENE TÄISELEKTRILINE AUTO

UHIUUS MAZDA MX-30

Mazda MX-30

UHIUUS MAZDA TÄISELEKTRILINE AUTO

Oleme elektriauto kujundanud selliselt, et see arvestaks Teie igapäevaste vajadustega. Astuge avarasse ja kaunilt viimistletud salongi. Kogege unikaalse Mazda käepärasust ja stabiilsust. Jõuate kõikjale, kuhu on vaja minna: tööle, koju, sõpradele külla, trenni. See on alternatiivne linnamaastur inimestele, kes on ajast ees.

Mazda MX-30

SÕIDUKOGEMUS - TÕELINE MAZDA

Uhiuus Mazda MX-30 on sisustatud Jinba Ittai vaimuga. Näiteks tagab spetsiaalselt loodud elektriline veojõukontrollsüsteem G-Vectoring Control Plus täpse ja tundliku juhtimise. Täpselt kalibreeritud (umbes 50/50) kaalujaotus tagab kindla ja lineaarse sooritusvõime maanteel. Ja sõidukiarhitektuur e-Skyactiv pakub paremat sõiduelamust.

Mazda MX-30

SALONG - INIMESELE KESKENDUNUD

Uhiuue MAZDA MX-30 salong on loodud meeldima, keskendudes koosolemise kogemusele. Voolujooneline keskkonsool ja kvaliteetsed materjalid loovad pikaaegse mugavuse ja ilu. Taaskasutatavad materjalid lisavad nutikust ja vastupidavust.

Mazda MX-30

OHUTUS - KÕRGEIM TASE

Uhiuus Mazda MX-30 on varustatud muljet avaldava hulga ohutusfunktsioonidega, seega võite olla kindel, et saate sõites kaasaegseima kaitse. Valikus on näiteks täiendatud nutikas linnasõidu pidurdusabi (SCBS), sõiduraja hoidmise süsteem (LKA), pimenurga assistent, sõidurajalt kõrvalekaldumise teavitus (LDW) ja kokkupõrke vältimise abi (Turn-Across Traffic).

Mazda MX-30

200 km

Täis laetud akuga saab uhiuue Mazda MX-30-ga sõita vähemalt 200 km. See katab enamiku inimeste igapäevased liikumisvajadused ja need sõidud on täiesti heitmevabad. Mazda valis kergema aku, mis vajab vähem energiat, kuid pakub siiski läbisõiduulatust, mis sobib igapäevasteks sõitudeks: tööle, kooli, koju ja vaba aja veetmiseks.

AKU GARANTII

8-aastane garantii

Uhiuue MAZDA MX-30 akule kehtib 8-aastane või 160 000 km läbimise garantii. Võite kindel olla, et Mazda tagab kvaliteetse ja pikaajalise elektriauto sõidukogemuse.

Meie garantiiga olete kindlustatud.

Uhiuue Mazda MX-30 aku on hoolikalt valitud, et vähendada keskkonnareostust, tagades samal ajal linnainimesele piisava läbisõiduulatuse.

See kõik on osa Mazda pühendumusest aidata säilitada ilu maakeral ja saavutada CO2 heitkoguste oluline vähenemine.

MIKS ELEKTRIAUTO?

ELEKTRIAUTO EELISED

Miks minna üle tavaliselt autolt elektriautole? Uhiuus Mazda MX-30 ei ole pelgalt ainulaadne Mazda sõidukogemus, lisaks on sellel harmooniline salong, kus on kasutatud looduslikke ja taaskasutusmaterjale. Mis peamine – see on emissioonivaba. Kokkuvõttes parim valik!

LEIDKE VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE

Kas Teil on küsimusi uhiuue Mazda MX-30 või üldiselt täiselektriliste autode kohta? Näiteks läbisõiduulatuse, laadimise või aku kohta? Leidke need ja muud üksikasjad meie korduma kippuvate küsimuste (KKK) lehelt.

UUS MAZDA MX-30

Ole esimeste hulgas, kes saab täiendavat infot. Anna soovist teada, registreerides allpool.