UUS MAZDA MX-30 JÕUDIS EESTISSE

MEIE ESIMENE TÄISELEKTRILINE AUTO

Mazda MX-30

UHIUUS MAZDA TÄISELEKTRILINE AUTO

Selle aasta alguses avas Mazda oma ajaloos uue peatüki ja tõi turule esimese elektriautomudeli MX-30, mida tutvustati eksklusiivse veebiülekande vahendusel nüüd ka Eesti klientidele. Mudelil on ainulaadsed mootori- ja disainielemendid ning nimi MX – Mazda kasutab neid nimetähti ainult tõeliselt erakordse kontseptsiooniga sportlikel mudelitel.

Mazda MX 30 LT Min

MAZDA MX-30” ESMAESITLUSE ÜLEKANNE

Esimene täiselektriline Mazda MX-30 saabus Eestisse. Kas sa jäid esmaesitluse otseülekandest ilma? Ära muretse!

SÕIDA SOODSAMALT JA SÄÄSTA LOODUST!

Mazda MX-30 aku mahutavus on 35,5 kWh, keskmine öise laadimise elektritariif on 0,056 €/kWh, mis teeb aku täislaadimise kuluks ~1,98 €. Mazda MX-30 täisakuga saad sõita kuni 200km, seega on kulu 100km kohta 0,99€.

Mx 30 Home Lights

KODO DISAINI UUS VÄRVITOON

Uus ja põnev Kodo disaini tõlgendus tõestab, et lihtsuses peitub ilu. Põhijooned, minimalistlikud kumerused ja sõbralik ilme teevad meie esimese täiselektrilise auto ligipääsetavaks, kuid see on vaieldamatult Mazda. See lähenemisviis toob esile silmapaistvad vabastiilis uksed ja ülimalt vormitud esituled.

MX 30 Range Daily Min

AKU ON LOODUD IGAPÄEVASEKS KASUTUSEKS

Tuginedes meie lähenemisviisile, valisime õige suurusega aku, mis vastab Teie igapäevastele vajadustele ja vähendab ka süsiniku mõju toote elutsüklile. Keskmine eurooplane sõidab päevas 48 km ja seega on 200 km läbisõiduulatust piisav igapäevasteks toiminguteks – loomuliku sõidutunnetusega.

MX 30 Charging Min

AUTO AKU LAADIMINE

Uhiuue Mazda MX-30 juures oleme läbi mõelnud iga detaili. See sisaldab režiimide Mode 2 (laadimiseks tavalises pistikupesas) ja Mode 3 (spetsiaalne seinale paigaldatav laadija) kaablit ning sellel on alalisvoolu ja vahelduvvoolu tugi nii kodus kasutamiseks kui ka kiirlaadimiseks teel olles. Kasutades Mazda laadimisel alalisvoolu (40 kW) laadijat, laete 30–40 minuti jooksul 80% läbisõiduulatust. Kasutades laadimisel spetsiaalset seinale paigaldatud vahelduvvoolu (22 kW) laadijat, laete MX-30 täis 4,5 tunniga.

MX 30 Euro NCAP Block Min

Mazda MX-30 pälvis viis tärni Euro NCAP turvalisuse testis

Täiselektriline Mazda MX-30 sai viimases Euro NCAP 2020 testis maksimaalse tulemuse – 5 tärni. Mazda MX-30 oli edukas kõikides testikategooriates, eriti aga täiskasvanud ja alaealiste reisijate turvalisuse testis, vastavalt skooriga 91% ja 87%. Täiskasvanud Reisija Turvalisuse kategooria 91% oli parim tulemus kõikidest Euro NCAP 2020 programmis testitud sõidukitest.

ELEKTRIAUTODE TEHNOLOOGIA UUS TULEMINE
MAZDA MX 30 European Specification 5

DISAINITUD TEIE IGAPÄEVASEKS ELUKS

Meie lähenemisviisi kasutati sobiva suurusega aku loomiseks, et see vastaks Teie igapäeva vajadustele ja oleks keskkonnasäästlik. Mazda MX-30-l on täielik pöördemoment paigalseisust ja spetsiaalselt elektrimootorile loodud pedaal intuitiivse sõidutunde saamiseks.

AVASTAGE VIIMASE PEAL VIIMISTLUS
Mx 30 Interior

SALONG - INIMESELE KESKENDUNUD

Uhiuue MAZDA MX-30 salong on loodud meeldima, keskendudes koosolemise kogemusele. Voolujooneline keskkonsool ja kvaliteetsed materjalid loovad pikaaegse mugavuse ja ilu. Taaskasutatavad materjalid lisavad nutikust ja vastupidavust.

200204 Mx 30 Driving Experience 1800X851px (1)

ELEKTRISEERITUD SÕIDUKOGEMUS

TÕELINE MAZDA

Uhiuus Mazda MX-30 on sisustatud Jinba Ittai vaimuga. Näiteks tagab spetsiaalselt loodud elektriline veojõukontrollsüsteem G-Vectoring Control Plus täpse ja tundliku juhtimise. Täpselt kalibreeritud (umbes 50/50) kaalujaotus tagab kindla ja lineaarse sooritusvõime maanteel. Ja sõidukiarhitektuur e-Skyactiv pakub paremat sõiduelamust.

AKU GARANTII

8-aastane garantii

Uhiuue MAZDA MX-30 akule kehtib 8-aastane või 160 000 km läbimise garantii. Võite kindel olla, et Mazda tagab kvaliteetse ja pikaajalise elektriauto sõidukogemuse.

Meie garantiiga olete kindlustatud.

Uhiuue Mazda MX-30 aku on hoolikalt valitud, et vähendada keskkonnareostust, tagades samal ajal linnainimesele piisava läbisõiduulatuse.

See kõik on osa Mazda pühendumusest aidata säilitada ilu maakeral ja saavutada CO2 heitkoguste oluline vähenemine.

MIKS ELEKTRIAUTO?

ELEKTRIAUTO EELISED

Miks minna üle tavaliselt autolt elektriautole? Uhiuus Mazda MX-30 ei ole pelgalt ainulaadne Mazda sõidukogemus, lisaks on sellel harmooniline salong, kus on kasutatud looduslikke ja taaskasutusmaterjale. Mis peamine – see on emissioonivaba. Kokkuvõttes parim valik!

LEIDKE VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE

Kas Teil on küsimusi uhiuue Mazda MX-30 või üldiselt täiselektriliste autode kohta? Näiteks läbisõiduulatuse, laadimise või aku kohta? Leidke need ja muud üksikasjad meie korduma kippuvate küsimuste (KKK) lehelt.

MAZDA MX-30

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust