TÕELISELT MUGAV LINNASÕIT

VÄLE JA KOMPAKTNE MAZDA2

UUE VÄLIMUSEGA STIILNE LINNAAUTO

Stiilne ja kompaktne Mazda2 ühendab kauni disaini ülima praktilisusega. Kodo disainikeel Soul of Motion on mänguline, kuid samas elegantselt võluv ja ületab teie ootusi.

VALIGE OMA VÄRV

Proovige uusi kerevärve Air Stream Blue ja Aero Grey või valige klassikalise Soul Red Crystali ja paljude teiste Mazda värvivalikute seast. Iga värv kantakse peale meie ainulaadse Takuminuri tehnoloogia abil, mis tagab täpse ja kvaliteetse viimistluse, nagu oleks meister ise selle käsitsi peale pihustanud.

JUHIKESKNE SALONG

Tänu Jinba Ittai filosoofiale, juhi ja auto ühtsusele, olete teie Mazda2 salongis kõige olulisem. Suurepärase teabe- ja meelelahutussüsteemi iga element asub mõnusalt käeulatuses – saate nautida ülimat mugavust, mis muudab sõidukogemuse veelgi paremaks.

Mazda2 landscape

TIPPTEHNOLOOGIAD JA KÜTUSESÄÄSTLIKKUS – MAZDA M-HYBRID

Manuaalkäigukasti ja 90 hj Skyactiv-G mootoriga Mazda2 autod on varustatud tehnoloogiaga Mazda M-Hybrid. Tipptehnoloogia kasutab väikest integreeritud käivitusgeneraatorit (ISG), et koguda energiat, mis tavaliselt pidurdamisel kaotsi läheb. Mazda2 pakub laia valikut tipptehnoloogiaid, mis tagavad ohutuma ja nauditavama sõidukogemuse ning aitavad kaitsta ka meie loodusvarasid.

900 900 50 50 Promo Testdrive

PROOVIGE ISE JÄRELE

Kas tahate teada, mis tunne on istuda selle väleda ja kompaktse linnaauto rooli taga? Mazda2 ühendab vaimustava ja kontrollitud sõiduelamuse ning hea kütusesäästlikkuse. Võtke ühendust edasimüüjaga ja broneerige proovisõit.

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Tutvu lähemalt Mazda2

SEST AUTOSÕIT ON TÄHISTAMIST VÄÄRT

Sõidukite maailmas panevad meie auto-elustiili eelistused meelelahutuse ja seiklused kindlalt rooli. Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda:

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.