VÄIKE, AGA PALJU RÕÕMU

MAZDA 2

SEE LIIGUTAB TEID JUBA ENNE, KUI OLETE SELLEGA SÕITNUD

Mazda2 on kiire ja stiilne. Kodo disainikeel Soul of Motion on loonud mängulise, kuid samas elegantse auto. Mazda2 on midagi enamat kui kõrgetasemeline välimus – sel on parem kütusesäästlikkus ja täiustatud turvalisuse funktsioonid. See on auto, mis liigutab Teid juba enne, kui olete sellega sõitnud, kas linnas või looduses.

Mazda2 Front view

UUS DISAIN, SAMA SUURUS

Mazda2 on loodud meie uusima Kodo disainikeelega Soul of Motion. See on meie tootevaliku väikseim mudel, mis võlub ja köidab oma uue välimusega esimesest silmapilgust.

TÄIUSTUSED IGAST VAATENURGAST

Rafineeritud esivõrest LED-esituledeni – Mazda2 on rohkem kui ajakohastatud esteetika. Muutke sõitmine veelgi nauditavamaks, kuulates helisüsteemi abil oma lemmiklaulu – siin pole tõepoolest midagi enamat soovida.

Mazda2 landscape

MAZDA M-HÜBRIID

PAREM KÜTUSESÄÄSTLIKKUS

Kõik Mazda2 manuaalkäigukastiga bensiinimootorid Skyactiv on varustatud Mazda uue tehnoloogiaga M-Hybrid, mis kasutab väikest integreeritud käivitusgeneraatorit (ISG), et koguda energiat, mis tavaliselt pidurdamisel kaotsi läheb. Seda energiat salvestatakse ja kasutatakse auto elektrisüsteemide toiteks, vähendades mootori koormust ja kütusekulu.

Mazda2 Exterior 6

Sõitmine on uskumine

Kogege Jinba Siinai, auto ja juhi vahelist konfiguratsiooni, mis on ainus ainulaadne.

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Tutvu lähemalt Mazda2

SEST AUTOSÕIT ON TÄHISTAMIST VÄÄRT

Sõidukite maailmas panevad meie auto-elustiili eelistused meelelahutuse ja seiklused kindlalt rooli. Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda: