Loodud inspireerima

Sedaan ja universaal MAZDA6

KAKS ÜHES – PÕNEVUS JA ELEGANTSUS

Mazda6 ühendab Jaapani käsitöömeisterlikkuse, parimad materjalid ja tipptasemel tehnoloogia. See lisab silmapaistvusele küpset elegantsust ja teeb ärireisidel stiiliavalduse. Luksuslik ja mugav salong ning põnev sõidutunne pakuvad ka kõige pikematel sõitudel kõigile rõõmu.

Medium 2022 Mazda6 IPM6 GER LHD STD C003 WGN EXT 20Th

20. AASTAPÄEVA ERIMUDEL

2023. aasta ja Mazda6 20. aastapäeva erimudel on saadaval unikaalse valikvarustuse ja eriliste disainilahendustega. Kitsenahast istmed ja punakaspruunid õmblused ning dekoratiivsed paneelid ja rafineeritud ukse ehisdetailid näevad elegantses salongis suurepärased välja veel aastaid.

Mazda6 Interior 8

LÕPUTU SÕIDURÕÕM

Nautige Mazda6-ga ainulaadset sõidukogemust kõikjal: linnaliikluses, kiirteel või kurvilistel metsateedel. Selle eest vastutab meie Jinba Ittai filosoofia, mis on lisatud igasse Mazdasse, et tunneksite sõidukiga lähedust.

MAZDA6

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

SEST AUTOSÕIT ON TÄHISTAMIST VÄÄRT

Sõidukite maailmas panevad meie auto-elustiili eelistused meelelahutuse ja seiklused kindlalt rooli. Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda:

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.