KAKS AASTAKÜMMET RAFINEERITUST

MAZDA6 20. AASTAPÄEVA ERIMUDEL

20 AASTAT KIRGE

2023. aasta Mazda6 20. aastapäeva erimudel tähistab meie kõige elegantsemat Jinba Ittai väljendust – juhi ja auto ühtsust. Selle erimudeli rafineeritud salongis on kvaliteetsed materjalid, nagu näiteks kitsenahast istmed koos ilusate detailidega – punakaspruunid õmblused sisepaneelidel ja keskkonsoolil.

VÄLIMUSE SILMAPAISTVAD DETAILID

Austusavaldusena mudelile, mis on vallutanud Mazda fännide südameid juba kaks aastakümmet, on 2023. aasta Mazda6 20. aastapäeva erimudel iseloomuliku välimusega ja sellel on ka põnev rehvi- ja värvivalik.

Mazda6 1800 851 New Deco Panel

PUNAKASPRUUNID ÕMBLUSED

Rafineeritud detailid muudavad 20. aastapäeva erimudeli salongi elegantseks – paneelid ja keskkonsool on punakaspruunide õmblustega.

Mazda6 1800 851 Tan Nappa Leather

PUNAKASPRUUN KITSENAHK

Punakaspruunid kitsenahast istmed rõhutavad juhikeskse salongi kvaliteetsust ja tagavad mugava sõidu.

SÕIDURÕÕM JA KOMPROMISSITU FUNKTSIONAALSUS

Elegantne ja väle Mazda6 ei ole tavaline pereauto. See pakub silmapaistvat sõidunaudingut, mugavust ning vaikset ja suurepärast juhitavust. Uuendatud ohutustehnoloogiaga i-Activsense varustatud Mazda6 avaldab muljet põneva sõidujõudluse, suurepärase kütusesäästlikkuse ja täiustatud tehnoloogiaga.

Medium 2022 Mazda6 IPM6 GER(LHD) C03 SDN INT 20Thsv Until Dec 2026

LÕPUTU SÕIDURÕÕM

Nautige Mazda6-ga ainulaadset sõidukogemust kõikjal: linnaliikluses, kiirteel või kurvilistel metsateedel. Selle eest vastutab meie Jinba Ittai filosoofia, mis on lisatud igasse Mazdasse, et tunneksite sõidukiga lähedust.