Mazda CX-5 linnamaastur hiilgas 100,000-kilomeetri vastupidavustestis

Mazda CX-5 linnamaastur hiilgas 100,000-kilomeetri vastupidavustestis

• Tänane sõidukite põlvkond omab eelkäijate häid omadusi.
• Kompaktne maastur esindab muljetavaldavat töökindlust ja sujuvust.
• Veatu tehniline sooritus võtab tulemuse kokku.

Enimmüüdud kompaktse linnamaasturi tipptulemus: Mazda CX-5 läbis ajakirja “AUTO BILD” 100 000 kilomeetri kestvuskatse puhaste paberitega. Mazda üliedukas mudel veenis žüriid mitte ainult igapäevase kasutatavuse osas. Ilma oluliste defektideta ja laitmatu töökindlusega pälvis kompaktne linnamaastur ka ühe parima hinde, mis kunagi vastupidavuskatsel on antud.

“AUTO BILD” toimetus oli 2015. aasta vastupidavustestis kinnitanud eelmise põlvkonna suurepäraseid pikaajalisi omadusi. Autole omistati toona A-tase. Uuel CX-5-l ei leitud ühtegi viga, mis pälvis vastupidavustestide edetabelis kindla A ja neljanda koha kõigi aegade edetabelis - pingerivis, mis sisaldab 68 sõidukit.

Igapäevases kasutuses avaldas Mazda CX-5 toimetusele muljet oma avarusega, pakkudes piisavalt ruumi perele või fototehnikale, samuti kõrgetasemelist sõidumugavust ja rafineeritud jõuülekannet.

Mazda kompaktlinnamaasturil ei ilmnenud katseperioodi jooksul tehnoloogilisi puudusi, ükski komponent ei purunenud ega seiskunud, samuti puudusid defektid või ettenägematud remonditöökoja külastused. Ja isegi kui CX-5 võeti ekspertide järelevalve all osadeks, ei leidnud kohtunikud märkimisväärseid defekte. Ei mootor ega šassii ega salong tundunud eriti puudutatuna pärast 100 000 kilomeetri läbimist - mis jättis ajakirja ekspertidele tähelepanuväärse mulje.

See erakordne vastupidavuskatse on veel üks tõestus Mazda CX-5 suurepärase töökindluse ja pikaajalise vastupidavuse kohta. Mudeliaastal 2021 on eduka linnamaasturi teist põlvkonda veelgi täiustatud, uuendatud interjööri, laiendatud varustust ja optimeeritud veelgi rafineeritumate jõuallikatega. CX-5 on saadaval kahe bensiinimootori versiooniga, kas esi- või nelikveolisena.

Täiustatud mugavus ja turvalisus

Rohkem sõidurõõmu kogu perele

Mazda CX-5 ühendab endas uusima tundliku jõudlustehnoloogia elegantse salongikujunduse ja digitaalse ühenduvuse. Viimane mudel pakub täiustatud sõiduelamust, tekitades rohkem põnevust, kui arvasite, ning ka rohkem mugavust ja turvalisust.