LOODUD IGA ELUSTIILI JAOKS

LINNAMAASTUR MAZDA CX-30

480X852 Jan CX 30

ÜLIMALT KOMPAKTNE LINNAMAASTUR

Mistahes sihtkohas, olgu selleks vilkad linnatänavad või rahulik maakoht, sulandub Mazda CX-30 keskkonda, tagades samas selle silmapaistvuse ja mugava salongi. Kogege meisterlikkust, mis kehastab traditsioonilist juhi ja auto vahelist Jinba-ittai ühtsust. Intuitiivne, nauditav ning ületamatu turvalisus ja tugi. Mazda CX-30 muudab iga teekonna seikluseks.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600

STIILNE JA JÕULINE

Sügavalt Jaapani esteetikast pärit Mazda CX-30 ühendab erakordse dünaamilisuse minimalistliku elegantsiga. Tõeliselt stiilne ja vastupidav kompaktlinnamaastur – elegantsest aerodünaamilisest siluetist rafineeritud siseviimistluseni.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600
MAZDA SKYACTIV-X

TEIE JAOKS LOODUD

Meie uusim Skyactivi mootorite valik on varustatud elektroonilise M-hübriidtehnoloogiaga, mis optimeerib kütusekulu ega tee kompromisse sõidunaudingus. Inimkeskne disain garanteerib veelgi intuitiivsema ja mugavama sõidu. Vedrustus vähendab sõidutee konarusi ja vibratsiooni ning muudab sõidu sujuvamaks.

MAZDA SKYACTIV-X

DISAINITUD TEIE ELU JAOKS

Mazda CX-30 on tõeliselt ilus – alates kere sujuvatest kumerustest kuni rafineeritud siseviimistluse ja uuendusliku tehnoloogiani. See täiendab ja täiustab Teie elustiili ning muudab iga sõidu tõeliselt nauditavaks.

Mazda Cx 30 Gallery Interior Full Min

VÄHEM ON ROHKEM

Salongis on ainulaadselt mugav sõidukeskkond. Kõik, alates jalgade, pea ja selja asendist kuni funktsioonide mugava kasutamiseni, on loodud Teid silmas pidades – et oleksite lõõgastunud ja saaksite keskenduda sõitmisele.

Mazda Cx 30 Gallery Interior Full Min
CX 30 Test Drive Block 1000X600

SÕIDURÕÕM

Kogege selle stiilse linnamaasturi dünaamilist jõudlust. CX-30 vastab oma mitmekülgsete funktsioonide ja kompaktsusega isegi kõige nõudlikuma juhi vajadustele.

CX 30 Test Drive Block 1000X600
Mazda Cx 30 Gallery Rear Dark Min

NAGISA JA HOMURA

Uurige rohkem meie varustustasemete kohta – Nagisa ühendab rafineeritud ajaloolisuse ja ajakohase sportlikkuse ning Homura on sportlik.

MAZDA CX-30

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.