Stiil, mida Sa tahad tunnetada!

UUS MAZDA CX-30

Erakordne pakkumine!

Uus Mazda kuni 12600 eurot soodsamalt!

UUS MAZDA CX-30

Stiil, mida Sa tahad tunnetada!

Avasta uus Mazda CX-30 ja tunneta stiili, mis Sind inspireerib! Kui seda näed, haarab Sind koheselt Jaapani meisterlik KODO-disain, mis vallandab Sinus terve rea tundeid. Soovid kannatamatult asuda autorooli, kuid võtad aega, et imetleda täiuslikke jooni. Istud juba juhiistmel, aga jääd salongi käsitöömeisterlikkuse ja täiusliku harmoonia lummusse. Otsustad alustada sõitmist, kuid siiski viivitad pisut, sest iga hetk selle auto roolis väärib nautimist.

Proovi uut Mazda CX-30 linnamaasturit ja Sa tunned vastupandamatut soovi pikendada sõidunaudingut nii kauaks kui võimalik.

Cx 30 Palielinats Min

MAZDA CX-30 LAUNCH EDITION Hind alates 26 490 EUR

LAUNCH EDITION TÄIENDAV LISAVARUSTUS: 2.0 (180 hj) Skyactiv-X mootoriga, metallikvärv, LED-esituled, kaugtulede automaatika (HBC), tuuleklaasinäidik (projektori tüüpi näitude kuvamine esiklaasile), navigatsioonisüsteem, roolisoojendus, isekohanduv püsikiirushoidik (MRCC, täiskiirus), nutikas linnasõidu pidurdusabi (SCBS), pimenurga jälgimissüsteem (BSM), sõiduraja hoidmissüsteem (LKA), 7-tolline TFT digitaalne ekraan, 8,8-tolline multimeediasüsteem Mazda Connect, 8 kõlariga helisüsteem, tagumised parkimisandurid.

2019 CX 30 US(LHD) Polymetal Grey

MAZDA CX-30 LAUNCH EDITION PLUS Hind alates 27 990 EUR

LAUNCH EDITION PLUS TÄIENDAV LISAVARUSTUS: Elektriline tagaluuk, klaasipuhastite jääsulataja, võtmevaba sisenemine, automaatselt tumenev küljepeegel, automaatselt tumenev tahavaatepeegel, eesmised parkimisandurid, tahavaatekaamera.

Mazda CX-30

MAZDA CX-30 PÄLVIS 5-TÄRNILISE EURO NCAP-I OHUTUSHINNANGU

Uus Mazda CX-30 pälvis viimastes testides maksimaalse, 5-tärnilise Euro NCAP-i ohutushinnangu. Möödunud aasta Mazda6 ja selle aasta uhiuue Mazda3 järel on see kolmas Mazda, mis saab uue ja rangema 2018. aasta Euro NCAP-i kokkupõrkehinnangus viis tärni.

MAZDA SKYACTIV-X

Tehnoloogia võim

Kõikidel mootoritel on uusim tehnoloogia Skyactiv ja elektrimootoritehnoloogia M-Hybrid, et vähendada kütusekulu ilma sõidunaudingut ohverdamata. SKYACTIV-X on murranguline, vaid Mazdale kuuluv uus mootor, kus sädesüütega bensiinimootori eelised – võimsus suure pöördemomendi juures ja puhtamad heitgaasid – on kombineeritud diiselmootori omadega – kiire reaktsioon alguses ja kütusesäästlikkus.

Tühja ruumi ilu

See on heleda ja avara interjööri kontseptsioon. Jaapanis ütleme selle kohta "Yohaku". See loob mugava viie inimese ruumi koos suurema liikumisvabaduse ja suhtlemisvõimalusega ning salongi välimus on suurepärane. Sama ideed järgitakse pagasiruumis, mis on suur ja mitmekülgne.

Mazda CX-30

Rohkem ruumi kõigile

Uhiuue Mazda CX-30 hele ja õhurikas salong loob avatuse tunde. Juhi ja kaassõitja istmete vaheline ruum, lai ja mugav käetugi ning esi- ja tagaistmed annavad rohkem ruumi liikumiseks ja lõõgastumiseks. See loob ka sideme kõigi autos olevate inimeste vahel ja parema vaatevälja. Sisenemine ja väljumine on samuti lihtsam.

Mazda CX-30

Kõik on käeulatuses

Avar ja laiem juhiiste on mugav. Tähelepanu hajumise vähendamiseks, sõidurõõmu suurendamiseks ja pingevabaks juhtimiseks on kõik Teie ümber ideaalselt paigutatud.

Mazda CX-30

Suur ja mitmekülgne pagasiruum

430-liitrisesse madala laadimise ja laia avaga pagasiruumi saate panna kõik vajaliku, kuhu ja kellega iganes lähete.

Mazda CX-30

Suurepärane nähtavus

Uhiuue Mazda CX-30 kõrgemale tõstetud juhiiste ja peenemad tugipostid tagavad parema nähtavuse. See vähendab pimealasid ning pakub Teile, kaassõitjatele ja teistele liiklejatele rohkem ohutust.

Mazda CX-30