UHIUUS JA TÕELINE MAZDA

MAZDA MX-30 VÄLIMUS

AVASTAGE MEIE PERE UUS JA PÕNEV LIIGE

Uhiuus Mazda MX-30 on eelkõige Mazda – peene ja stiilse välimusega. Inimkeskne Kodo disain väljendab tugevat iseloomu ja keskendub olulisele: lihtsusele ja tugevusele, kuid ka kergusele ja dünaamilisele elujõule. Kaasaegne kolmetooniline viimistlus rõhutab atraktiivselt voolujoonelist keret.

Mazda MX-30

KODO DISAINI UUS VÄRVITOON

Avastage Mazda MX-30 pilkupüüdvad detailid: vabastiilis uksed, maasturi välimus, sõbralik ilme ja peened jooned – see on Kodo disaini rafineeritud tõlgendus, mida ei sega detailirohkus. Inimkeskse disaini eesmärk on olla võimalikult minimalistlik.

TEADLIK MEISTERLIKKUS JA KOMPROMISSITU ILU

VAADAKE SISEMUST

Mazda MX-30 maitsekas salong ei tee kompromisse mugavuses või ilus oma elegantse kuid minimalistliku disainikeele ja teadlikult valitud kvaliteetsete materjalidega.

LIHTSUSEST SÜNDINUD

Rafineeritud täiuslikkuseni – sõbralikust ilmest kere elegantsete joonteni on Mazda MX-30 välimus ehe näide minimalistlikust disanist. Lisage sellele vabastiilis uksed, et nautida kerguse ja vabaduse tunnet.

Mazda MX-30

SILMAPAISTVAD MAZDA ESITULED

Mazda MX-30-l on kõige skulptureeritum LED-tulede disain, mida Mazdal kunagi on nähtud. Need väljendavad masinlikku täpsust ja sügavustunnet.

MAZDA MX-30 TEHNOLOOGIA

Lugege, kuidas meie lähenemisviis aitas leida sobiva suurusega perfektse aku, mis vastab Teie igapäevastele vajadustele ja kahjustab vähem keskkonda. Lisateavet leiate ka Mazda MX-30 autosiseste ühenduvuste ja laadimisvõimaluste kohta.