LEGENDAARNE MEISTRITEOS

2024. AASTA MAZDA MX-5 RF

KOGEGE VABADUSE PÕNEVUST AVATUD KATUSEGA

MX-5 RFi katusekonstruktsiooni stiil ühendab kõvakatuse eelised – mugavuse ja meelerahu – legendaarse MX-5 enneolematu sõidurõõmuga, mida tekitab avatud katus. Meie Kodo disaini jooned voolavad graatsiliselt elegantsesse kõvakatusesse, mis muutub vaid 13 sekundiga avatud katusega rotsteriks ilma täiendavat pakiruumi mahtu kasutamata. Ideaalne nädalavahetuse väljasõitudeks.

MX 5 RF IPM7 GER RHD BRD C31 INT Driving

TEIE KEHA PIKENDUS

Jinba Ittai ehk Jaapani filosoofia, kus „hobune ja ratsanik saavad üheks“, on olnud MX-5 RFi sõidukogemuse kujundamisel põhiline. See on loodud ühtekuuluvustunnet veelgi tugevdama. Ja tulemus? Uuel tasemel sõidudünaamikaga sportauto, millel on parem juhitavus ja kontroll ning erakordselt tasakaalustatud väledus.

MX 5 RF IPM7 GER RHD BRD C31 INT Driving
MX 5 Rf IPM7 Driving Experience

TÄIELIK VASTAVUS

Krapsakas MX-5 RF pakub unustamatut lõbu peaaegu täiusliku 50/50 kaalujaotuse ja võimsa jõudlusega. Ainulaadne sõidudünaamika täiendab auto ja juhi vahelist sidet – Jinba Ittai täiuslik kehastus.

MX 5 RF IPM7 GER LHD Jinba Ittai

Ainulaadne SÕIDUKOGEMUS

Auto ja selle juht kohtuvad liikumises võluva väledusega. Proovige MAZDA MX-5 RF-i ja kogege ainulaadset sõidunaudingut, mis toob teile kindlasti naeratuse näole. Tunnetage legendaarse kabrioleti võimsust ja ainulaadset sõidudünaamikat, broneerige proovisõit ja laske MX-5 RF-l end seiklusele viia!

MX 5 RF IPM7 GER LHD Jinba Ittai
Muutke

Nullist naudinguni 13 sekundiga

Kaunilt peene kuju, madala kaldega kapoti ja atraktiivse pisarakujulise salongiga Mazda MX-5 RF tundub kui iga ilma kõvakatusega kabriolett. Aga kõik muutub, kui vajutate katuselülitit ning vaikne salong muutub kõigest 13 sekundiga kruiisielamuseks vabas õhus.

MAZDA MX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.