Tunnetage olemust

Mazda MX-5 RF kabriolett

Kas olete põnevuseks valmis?

Mazda MX-5 on legendaarne kabriolett, mis loob juhiga ainulaadse sideme. Ja Mazda MX-5 RF on meie parim, kus kõik olulised detailid on üle vaadatud. Mazda MX-5 on Jinba Ittai disaini kõige atleetlikum ja põnevam tõlgendus. See liigub nii, nagu see oleks osa Teist ja võimaldab tunnetada teed paremini kui kunagi varem.

ARMASTAVAD FÄNNID JA EKSPERDID

Mazda MX-5 on aastate jooksul võitnud kabriolettide kategoorias lugematu arvu auhindu ning teeb seda ka edaspidi.

Mazda MX-5 RF on muutunud aina paremaks ja põnevamaks nii autojuhtidele kui autasusid andvatele žüriidele kogu maailmas ning see jätkub ka edaspidi. Fookus on kergemal kaalul ja suuremal võimsusel, mis on kombineeritud Kodo disaini ja üllatava mugavusega.

MX 5 RF Gallery Parking

LOODUD PUHAST SÕIDURÕÕMU PAKKUMA

Oma rabava Kodo disainikeelega Soul of Motion väljendab Mazda MX-5 RF oma suurepärast juhitavust kaunilt vormitud ent lihtsa ilmega, samas kui luksuslikus ja täiustatud salongis saate mugavalt istuda ja nautida sõitu värskes õhus.

MX 5 RF Gallery Parking
MX 5 RF Soul Red Street

TUNNETAGE ÜHTSUST

Alates meie auhinnatud tehnoloogiast Skyactiv ja lõpetades rabava Kodo disainiga on MX-5 RF-s kõik hoolikalt läbi mõeldud, et pakkuda rohkem sõidurõõmu ja paremat kogemust autoroolis. Mazda MX-5 pakub ühtsustunnet koheselt salongi sisenemisel – see on see, mida me nimetame Jinba Ittaiks.

Muutke

Nullist naudinguni 13 sekundiga

Kaunilt peene kuju, madala kaldega kapoti ja atraktiivse pisarakujulise salongiga Mazda MX-5 RF tundub kui iga ilma kõvakatusega kabriolett. Aga kõik muutub, kui vajutate katuselülitit ning vaikne salong muutub kõigest 13 sekundiga kruiisielamuseks vabas õhus.

MAZDA MX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.