MAZDA MX-5 RF OMADUSED

MX 5 RF Soul Red Street

SPORTLIK PILGUPÜÜDJA

MX-5 rodster paneb päid pöörama Kodo kuulsa disaini dünaamilise tõlgenduse abil. Kujundus säilitab rodsteri energilise stiili, hägustades välisilme ja siseruumi piire, tuues samal ajal esile selle ideaalselt tasakaalustatud osad ja rõhutades auto madalat raskuskeset.

MX 5 RF Soul Red Street
Veel pilkupüüdvaid detaile
Dynamic Driving Min

VÕRRELDAMATU JUHTIMISDÜNAAMIKA

MX-5 uusim põlvkond tutvustas rodsterile Skyactiv tehnoloogiaid, pakkudes suuremat sõidurõõmu ja väiksemat kütusekulu. Praegune Mazda MX-5 mudel on kõige kergem alates 1989. aastal välja antud esmamudelist ja vaatamata mugavuse kasvule, läbib see lõbus kabriolett kurve vilkamalt ja täpsemalt kui kunagi varem.

Wheels Min

STIILSED JA KERGED VALUVELJED

MX-5 stiilsete valuvelgede valik säilitab energeetilise meeleolu ja rõhutab sportlikku hoiakut.

TEHNOLOOGIA
Interior

täiustatud info- ja meelelahutussüsteem

Alates satelliitnavigatsioonist kuni käed-vabad muusika, sõnumite ja kõnedeni muudab Mazda MX-5 täiustatud info- ja meelelahutussüsteem ühenduses olemise kergeks.

MX 5 RF Street Small

Turvalisem

Pakett i-Activsense koos nutika linnasõidu pidurdusabi ja tagumiste parkimisanduritega tagavad turvalisuse igal sõidul ja lasevad keskenduda olulisele – sõiduelamusele. Kombineerige neid funktsioone sõidurajalt kõrvalekaldumise teavituse, pimenurga assistendi ja tagant ristuva liikluse hoiatussüsteemiga – need on põnevad lahendused koos täiendatud turvalisusega.