MAZDA MX-5 RF OMADUSED

2023 MX 5 RF IPM7 Designed To Move You

EHITATUD EDASI LIIKUMISEKS

MX-5 rodster paneb päid pöörama Kodo kuulsa disaini dünaamilise tõlgenduse abil. Kujundus säilitab rodsteri energilise stiili, hägustades välisilme ja siseruumi piire, tuues samal ajal esile selle ideaalselt tasakaalustatud osad ja rõhutades auto madalat raskuskeset.

2023 MX 5 RF IPM7 Designed To Move You
VÄLISKUJUNDUS
SISEKUJUNDUS
Mx 5 Rf Interior Gallery 01 Lhd 1000X750

KOMBINEERITUD NAHKISTMED

Rafineeritud detailid on sõidurõõmu lahutamatu osa. Kogu MX-5 RFi salongis on rõhutatud suurepäraseid aktsente. Istme disain hoiab sõiduasendit pidurdamisel ja kurvides ning parandab sõidukogemust ja lisab paindlikku luksust.

Mazda Mx 5 Assets Gallery 02 1000X750

KVALITEETHELISÜSTEEM BOSE

Tipptasemel helisüsteem Bose pakub Teile karget ja selget muusikat isegi avatud katusega. Üheksa kõlarit, sealhulgas kaks kõlarit igas MX-5 peatoes, loovad kaasahaarava kogemuse ja kosutavad kõiki Teie meeli.

Mx 5 Interior Gallery 03 Lhd

8,8-TOLLINE INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Nautige sujuvat ühenduvustehnoloogiat ning uusimat info- ja meelelahutussüsteemi Mazda Connect 8,8-tollisel keskmisel puuteekraanil. Muutke iga sõit veelgi mugavamaks. Teie ja auto vaheline suhtlus saab uue kujunduse kaudu täiesti loomulikuks.

SUUREPÄRASED OHUTUSFUNKTSIOONID

Nautige enesekindlust ja meelerahu paljude tipptasemel ohutusfunktsioonidega. Mazda ohutustehnoloogia i-Activsense hoiatab Teid ohtude eest ja aitab ennetada kokkupõrkeid või vähendada nende mõju.

MX 5 Roadster Link To Model Page

AVASTAGE MX-5 ROTSTER

Maailma enimmüüdud rotsteri uuendamine ei olnud lihtne ülesanne, kuid 2024. aasta mudel tõstab MX-5 rotsteriga kogetud naudingu uutesse kõrgustesse. See on inspireeritud 1960. aastate klassikalistest rotsteritest ja meie meistrid on seda viimistlenud nelja põlvkonna klientide tagasisidele tuginedes. Selles on ühendatud pärand ja ajakohane esteetika ning tulemus on ikooniline sportlik välimus.