Sisenege uuele adrenaliinitasemele

Mazda MX-5

Uued funktsioonid ja põnevam kui kunagi varem

Legendaarne Mazda MX-5 on tagasi, et taas vallutada südameid. Muudetud on just õigeid detaile: kergem kaal, uskumatu kiirus, juhitavus nagu kabrioletil. See on Jinba Ittai disaini kõige atleetlikum ja põnevam tõlgendus. Mazda MX-5 liigub nii, nagu see oleks osa Teist ja tekitab soovi sellega kauem sõita.

2020 MX 5 On Road Cropped Min

Fännide ja žürii lemmik

MX-5 on viimaste kümnendite jooksul võitnud kabriolettide kategoorias lugematu arvu auhindu ning teeb seda ka edaspidi. MX-5 on muutunud aina paremaks ja põnevamaks nii autojuhtidele kui autasusid andvatele žüriidele kogu maailmas ning see jätkub endiselt. Fookus on kergemal kaalul ja suuremal võimsusel, mis on kombineeritud Kodo disaini ja üllatava mugavusega.

2019 MX 5 IPM3 Softtop

SAAGE TEEGA ÜHEKS

MX-5 on midagi enamat kui sportauto. See on kabriolettide kuningas. Uus sportlik väljalase jääb truuks eetosele "rohkem võimsust, vähem kaalu" ja pakub jätkuvalt tugevat auto ja juhi vahelist sidet, mida MX-5 fännid ootavad. Saage teega üheks stiilselt ja mugavalt.

2019 MX 5 IPM3 RF Softtop Common LHD BRD34 Int Shiftknob Png Min

TUNNETAGE OMA VABADUST

Tehnoloogiat Skyactiv-G kasutades muutsime MX-5 tugevamaks, turvalisemaks ja kütusesäästlikumaks. Sellega sõites kuulete nii tuule kui ka mootori häält. MX-5 on Teiega ühenduses, nagu oleksite autoga üks – kogu tee on Teie päralt. Me nimetame seda Jinba Ittaiks.

2019 MX 5 IPM3 Softtop NED LHD C07 Ext RQ Until Sep 19Th 2022 Revised20191113 Png Min

KIIRELT AVATAV KATUS

Pehme ülaosa kiire vedrumehhanism võimaldab katust avada ja sulgeda ühe nõtke liigutusega ning Te ei pea selleks autost väljuma. Suurepärane aerodünaamika vähendab tuulemüra, et saaksite esmaklassilise 9 kõlariga BOSE® helisüsteemiga muusikat nautida. Valikus on ka istmete peatugedesse integreeritud kõlarid.

MAZDA MX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile