AJATU MEISTRITEOS

2024. AASTA MAZDA MX-5 ROTSTER

TÄIUSTAGE OMA SÕITU PÕNEVUSEGA

Mazda MX-5 täpsus, võimsus ja jõudlus loovad täiusliku sõidupõnevuse ning unustamatu ja nauditava sõidu. Täiustatud kere, ohutusfunktsioonide ja tehnoloogiaga 2024. aasta avatud katusega mudel viib sõidurõõmu uuele tasemele koos parandatud tundlikkuse ja stiilsusega.

Mx 5 Design Value 1000X533

IKOONILINE ROTSTERI DISAIN

Mazda MX-5 ühendab klassikaliste rotsterite pärandi ajakohase esteetikaga ja on ikoonilise sportliku välimusega. Meie Kodo disaini elegantsete joontega peenelt kujundatud välimus on stiilselt elav ja uued LED-esituled tagavad parema nähtavuse.

Mx 5 Drivingexperience Value 1000X563

SÕIT PUHTAIMAL KUJUL

Põhjusega maailma enimmüüdud rotster. Kerge kaalu ja võimsuse täiuslik kombinatsioon, peaaegu 50/50 tasakaal 30 aasta jooksul häälestatud šassiiga paneb Teid iga sõidu ajal naeratama. Tänu uutele tehnoloogiaarendustele on kõik suurepäraselt kontrolli all. Mazda MX-5 on Jinba Ittai – auto ja juhi vahelise ühtsuse – musternäide.

Mx 5 Connectivity Value 1000X563

AJAKOHANE ÜHENDUVUS

Nautige sujuvat ühenduvustehnoloogiat ning uut info- ja meelelahutussüsteemi 8,8-tollisel keskmisel puuteekraanil. Muutke iga sõit veelgi mugavamaks. Nutitelefoni juhtmevaba kuvamine uuele keskekraanile Apple CarPlay™ ja Android Auto™ kaudu on imelihtne. Täiusliku heli Teie järgmisel autoreisil tagab tipptasemel helisüsteem Bose.

Mx 5 Connectivity Value 1000X563

Mazda MX-5 disaini kõik aspektid toetavad juhi ja auto vahelist sidet – nii saate sõitu nautida täiel rinnal. Mazda MX-5 muudab iga sõidu unustamatuks elamuseks nii mägiseid kurve kui ka päeva linnas nautides.

Mx 5 St Kazari 1200X900

KLASSIKALISE PUUTE DÜNAAMIKA - MAZDA MX-5 KAZARI

Kazari on Jaapani elegantsi kehastus, rõhutades möödunud ajastute kergekaaluliste rotsterite klassikalist stiili. Tänu erakordsele disainile ja varustusele paistab see silma.

Mx 5 St Kazari 1200X900
MAZDA MX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.