TEHNOLOOGIA, MIS MUUDAB IGA SÕIDU PÕNEVAMAKS

Avastage täiuslikult uuendatud auto ja juhi vaheline ühtsustunne. Meie insenerid on välja töötanud uue tipptehnoloogia, mis täiustab peenhäälestatud vedrustust veelgi.

MX 5 IPM7 Excitement And Efficiency

PÕNEVUS JA EFEKTIIVSUS

Meie Skyactiv-G mootorid on mõeldud muretuks sportlikuks sõiduks ning pakuvad põnevust just siis, kui seda otsite. Valige kahe ülitõhusa otsesissepritsega bensiinimootori vahel: 1,5-liitrine 132 hj Skyactiv-G või 2-liitrine 184 hj Skyactiv-G. Mõlemal mootoril on muljet avaldav jõudlus ja suurepärane kütusesäästlikkus.

UUS RAFINEERITUSE TASE
Mazda Mx 5 Assets 1100X618

"UUS RAFINEERITUSE TASE UUED JA STIILSED ISEKOHANDUVAD LED-ESITULED"

Dünaamilist liikumise tunnet rõhutab uus väliskujundus koos täiustatud isekohanduva funktsiooniga LED-esitulede ja päevatuledega, mis on parema nähtavusega ja stiilselt elavad.

Mazda Mx 5 Assets 1100X618
Mazda Mx 5 Assets 1000X613

STIILSED JA KERGED VALUVELJED

Valige uue disainiga 16- ja 17-tolliste valuvelgede seast, mis rõhutavad selle ikoonilise rotsteri jõudlust ja täpsust. Kohandage oma Mazda MX-5 velgede kujundust, nii et see sobiks Teie stiiliga kõige paremini.

Mazda Mx 5 Assets 1000X613
MX 5 1000X600 Soft Top

PREMIUM KANGAST KATUS

Rotsteri ikooniline pehme katus avaneb ja sulgub ühe randmeliigutusega kohe. See on saadaval ka beežina.

SUUREPÄRANE RAFINEERITUD SALONG
MX 5 IPM7 GER LHD Sophisticated Safety Features

PUHAS MEELERAHU TÄNU SUUREPÄRASTELE OHUTUSFUNKTSIOONIDELE

Nautige enesekindlust ja meelerahu paljude tipptasemel ohutusfunktsioonidega. Mazda ohutustehnoloogia i-Activsense hoiatab Teid ohtude eest ja aitab ennetada kokkupõrkeid või vähendada nende mõju.

Mx 5 St Kazari 1200X900

KLASSIKALISE PUUTE DÜNAAMIKA - MAZDA MX-5 KAZARI

Kazari on Jaapani elegantsi kehastus, rõhutades möödunud ajastute kergekaaluliste rotsterite klassikalist stiili. Tänu erakordsele disainile ja varustusele paistab see silma.

Mx 5 St Kazari 1200X900