MAZDA MX-5 OMADUSED

2020. aasta Mazda MX-5 disaini kõik aspektid toetavad juhi ja auto vahelist sidet – nii saate sõitu nautida täiel rinnal.

Mazda MX-5 muudab iga sõidu unustamatuks elamuseks nii mägiseid kurve kui ka päeva linnas nautides.

Avastage 2020. aasta Mazda MX-5 ilu
2019 MX 5 IPM3 Softtop City

SPORTLIK PILGUPÜÜDJA

2020. aasta Mazda MX-5 pöördub oma dünaamilise tõlgendusega Kodo disaini kaubamärgi suunas, mis ajab elevile fänne kogu maailmast. Mugav sõidukogemus on ühendatud halli Machine Gray tooni sportliku siluetiga. Kui valite 1,5-liitrise versiooni, saate valida ka 16-tollised sepistatud alumiiniumveljed Rays (ZE40 RS).

LISAKS KIRJELDUSELE: KOGEGE 2020. AASTA MAZDA MX-5

2019 MX 5 IPM3 Softtop UK RHD C04 Ext Front Png Min

16-tollised sepistatud alumiiniumveljed Rays

Mazda ja Rays arendasid Mazda MX-5 30. juubeliväljalaskele kerged, ülitugevad alumiiniumveljed 16X7J. Peened kodarad ja tumehall metalne viimistlus avaldavad muljet, samal ajal kui sepistatud veljed vähendavad vedrustuse massi parema sõidukogemuse nimel.

2019 MX 5 Seat Updeitots

Terasest läveliistud ja ümberkujundatud salong

Mazda MX-5 on juhile keskendunud salongiga. Uue valikuna on saadaval terasest läveliistud, mis püüavad tähelepanu uste avamisel. Läveliistud on ideaalselt paigutatud ukseläve kaitsmiseks salongi sisenemisel ja on midagi enamat kui vaid stiilsed detailid.

Turvalisem

Pakett i-Activsense koos nutika linnasõidu pidurdusabi ja tagumiste parkimisanduritega tagavad turvalisuse igal sõidul ja lasevad keskenduda olulisele – sõiduelamusele. Kombineerige neid funktsioone sõidurajalt kõrvalekaldumise teavituse, pimenurga assistendi ja tagant ristuva liikluse hoiatussüsteemiga – need on põnevad lahendused koos täiendatud turvalisusega.

Skyactiv-G

Suurem jõudlus ja suurem sõidurõõm

Puhas võimsus kapoti all! Dünaamilisem kui varem: võimsad mootorid tagavad suurema jõudluse ja vastavad EURO 6d-TEMP-i rangetele heitmenõuetele. Mazda MX-5 esitleb oma tugevdatud tehnoloogiat Skyactiv koos kahe muudetud mootoriga. Valige 132 või 184 hj vahel (6,3 l / 100 km, 143 g/km või 6,9 l / 100 km, 155 g/km).

Veel pilkupüüdvaid detaile

Looge oma unistuste MX-5

Konfigureerige oma 2020. aasta Mazda MX-5. Looge auto, mis on 100% Teie ja peegeldab täielikult Teie unikaalset isikupära moel, mida ainult Mazda saab pakkuda. Avastage kõik 2020. aasta Mazda MX-5 uuendused.

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust