MAZDA MX-5 OMADUSED

Mazda MX-5 disaini kõik aspektid toetavad juhi ja auto vahelist sidet – nii saate sõitu nautida täiel rinnal.

Mazda MX-5 muudab iga sõidu unustamatuks elamuseks nii mägiseid kurve kui ka päeva linnas nautides.

Avastage Mazda MX-5 ilu
MX 5 Girl With Car Cropped

SPORTLIK PILGUPÜÜDJA

MX-5 rodster paneb päid pöörama Kodo kuulsa disaini dünaamilise tõlgenduse abil. Kujundus säilitab rodsteri energilise stiili, hägustades välisilme ja siseruumi piire, tuues samal ajal esile selle ideaalselt tasakaalustatud osad ja rõhutades auto madalat raskuskeset.

Wheels Min

STIILSED JA KERGED VALUVELJED

MX-5 stiilsete valuvelgede valik säilitab energeetilise meeleolu ja rõhutab sportlikku hoiakut.

Dynamic Driving Min

VÕRRELDAMATU JUHTIMISDÜNAAMIKA

MX-5 uusim põlvkond tutvustas rodsterile Skyactiv tehnoloogiaid, pakkudes suuremat sõidurõõmu ja väiksemat kütusekulu. Praegune Mazda MX-5 mudel on kõige kergem alates 1989. aastal välja antud esmamudelist ja vaatamata mugavuse kasvule, läbib see lõbus kabriolett kurve vilkamalt ja täpsemalt kui kunagi varem.

Turvalisem

Pakett i-Activsense koos nutika linnasõidu pidurdusabi ja tagumiste parkimisanduritega tagavad turvalisuse igal sõidul ja lasevad keskenduda olulisele – sõiduelamusele. Kombineerige neid funktsioone sõidurajalt kõrvalekaldumise teavituse, pimenurga assistendi ja tagant ristuva liikluse hoiatussüsteemiga – need on põnevad lahendused koos täiendatud turvalisusega.

Skyactiv-G

Suurem jõudlus ja suurem sõidurõõm

Puhas võimsus kapoti all! Dünaamilisem kui varem: võimsad mootorid tagavad suurema jõudluse ja vastavad EURO 6d-TEMP-i rangetele heitmenõuetele. Mazda MX-5 esitleb oma tugevdatud tehnoloogiat Skyactiv koos kahe muudetud mootoriga. Valige 132 või 184 hj vahel (6,3 l / 100 km, 143 g/km või 6,9 l / 100 km, 155 g/km).

Veel pilkupüüdvaid detaile

Looge oma unistuste MX-5

Konfigureerige oma 2021. aasta Mazda MX-5. Looge auto, mis on 100% Teie ja peegeldab täielikult Teie unikaalset isikupära moel, mida ainult Mazda saab pakkuda. Avastage kõik 2021. aasta Mazda MX-5 uuendused.