KLASSIKALISE PUUTE DÜNAAMIKA

MAZDA MX-5 KAZARI

LUKSUSLIK ELEGANTS

Kazari on Jaapani elegantsi kehastus, rõhutades möödunud ajastute kergekaaluliste rotsterite klassikalist stiili. Tänu erakordsele disainile ja varustusele paistab see silma.

Mx 5 Kazari Interior 1200X1000r

PUNAKASPRUUNID KITSENAHAST ISTMED

Elegantse punakaspruuni salongi ja suurepäraselt viimistletud kitsenahast istmete kombinatsiooniga Mazda MX-5 Kazari võlub oma sõitjaid Jaapani meisterlikkusega. Kogege kitsenaha luksust – siledast ja õrnast tekstuurist õhkub kvaliteetsust, mis ületab mistahes tavalise naha.

Mx 5 Kazari Softtop 1200X1000

BEEŽ PEHME KATUS

Mazda MX-5 Kazari pehme kontrastbeež katus on elegantne, aga ka sportlik – lausa nii kena, et seda ei tahakski kokku klappida.

Mx5 St Tab Module Kazari Ng7feab 41W Lhd 1000 500

PROOVIGE ROADSTER NAGU ÜKSKI TEINE

Kas soovite kogeda sõidurõõmu, mis on juba 30 aastat pannud autojuhid kogu maailmas naeratama? Broneerige proovisõit ikoonilise Mazda MX-5-ga ja laske sõidukogemusel enda eest rääkida. Võtke ühendust oma Mazda edasimüüjaga ja broneerige proovisõit juba täna! Seiklus ootab!

Mx5 St Tab Module Kazari Ng7feab 41W Lhd 1000 500
MAZDA MX-5

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.