Sedaan ja luukpära

EESTI AASTA AUTO 2020 MAZDA3

Mazda 3 aastaauto

UUS MAZDA3

EESTI AASTA AUTO 2020

See, milline ta välja näeb. Kuidas ta liigub ja mis tunde ta tekitab.
Uus Mazda3 ei ole lihtsalt disaini ja inseneritöö tipptulemus vaid tunne, mida Sa tahad kogeda.

Järgmise põlvkonna Skyactiv-X  mootor on revolutsiooniline jõuallikas, mis kombineerib bensiinimootorite tõhususe kõrgetel pööretel ja diiselmootorite säästlikkuse. Rohkem võimsust, vähem kütusekulu. Nüüd Mazda3-l.

Premium standardvarustus:

LED esituled
Soojendusega esiistmed ja rool
Tagumised parkimisandurid
Tippkvaliteetsed materjalid
Ja palju mud

Mazda 3 aasta auto

Mazda 3 võitis Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinna

Ettevõtte 100-aastase juubeli tähistamise krooniks käesoleval aastal on Mazda3 pärjamine Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinnaga rahvusvahelisel Maailma Auto Auhinna (Worlds Car Awards) võistlusel. Kodo disainifilosoofia ja selle võime anda automudelitele juurde vitaalsust, on olnud peamine jõud praeguse Mazda mudelivaliku auhinnaväärilise stiili arendamisel. 2019. aastal lansseeritud Mazda3 oli esimene sõiduk, mis tutvustas ettevõtte murrangulise Kodo disainikeele viimaseid arenguid – stiilitäius läbi elegantsuse ja minimalistliku “vähem on rohkem” esteetika, inspireerituna Jaapani kunsti traditsioonidest ja objektidevahelise ruumi ilust.

Mazda3 Sedan Min

TEHNOLOOGIA VÕIM

Kõikidel mootoritel on uusim tehnoloogia Skyactiv ja elektrimootoritehnoloogia M-Hybrid, et vähendada kütusekulu ilma sõidunaudingut ohverdamata. SKYACTIV-X on murranguline, vaid Mazdale kuuluv uus mootor, kus sädesüütega bensiinimootori eelised – võimsus suure pöördemomendi juures ja puhtamad heitgaasid – on kombineeritud diiselmootori omadega – kiire reaktsioon alguses ja kütusesäästlikkus.

Mazda3 Aasta Auto 2020 News

Eesti aasta auto on Mazda3

Eesti autoajakirjanikest koosnev žürii valis 20. korda toimunud Eesti aasta auto konkursil 2020. aasta parimaks autoks Mazda3. See on Mazdale konkursi ajaloos juba teine võit – eelmine kord valiti Mazda Eesti aasta autoks 17 aastat tagasi, kui esikoha pälvis Mazda6.

Mazda3 sedaan ja luukpära

Sõitmine on uskumine

Asuge Mazda3 rooli ja kogege uut taset mugavuses ja sõidurõõmus tänu arvukatele täiustustele salongis ja suurenenud sõidudünaamikale.

MAZDA3

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

ISIKUSTAGE OMA MAZDA

SEST AUTOSÕIT ON TÄHISTAMIST VÄÄRT

Sõidukite maailmas panevad meie auto-elustiili eelistused meelelahutuse ja seiklused kindlalt rooli. Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda:

chat icon

Võtke meiega ühendust

chat icon

Alusta vestlust