EESTI AASTA AUTO 2020

MAZDA3 Sedaan ja luukpära

Mazda 3 aastaauto

JÄRGMINE PÕLVKOND ON SIIN

Mazda3 on kahe peamise iseloomuomadusega: sportlikud kumerused lisavad luukpärale elevust ja vabadust ning stiilsed ja elegantsed proportsioonid loovad mulje, et sedaan on ühe väärika pintslitõmbe väljendus. Mõlemal on suurepäraselt kujundatud esmaklassiline salong, tipptasemel tehnoloogia Skyactiv ja uusimad turvaomadused. Tulemus: võrreldamatu ühendus maantee ja autoga.

Mazda 3 aasta auto

Mazda3 võitis Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinna

Kodo disainifilosoofia ja selle võime anda automudelitele juurde vitaalsust, on olnud peamine jõud praeguse Mazda mudelivaliku auhinnaväärilise stiili arendamisel. Stiilitäius läbi elegantsuse ja minimalistliku “vähem on rohkem” esteetika, inspireerituna Jaapani kunsti traditsioonidest ja objektidevahelise ruumi ilust.

Mazda3 Sedan Min

TEHNOLOOGIA VÕIM

Kõikidel mootoritel on uusim tehnoloogia Skyactiv ja elektrimootoritehnoloogia M-Hybrid, et vähendada kütusekulu ilma sõidunaudingut ohverdamata. SKYACTIV-X on murranguline, vaid Mazdale kuuluv uus mootor, kus sädesüütega bensiinimootori eelised – võimsus suure pöördemomendi juures ja puhtamad heitgaasid – on kombineeritud diiselmootori omadega – kiire reaktsioon alguses ja kütusesäästlikkus.

Mazda3 Aasta Auto 2020 News

Eesti aasta auto on Mazda3

Eesti autoajakirjanikest koosnev žürii valis 20. korda toimunud Eesti aasta auto konkursil 2020. aasta parimaks autoks Mazda3. See on Mazdale konkursi ajaloos juba teine võit – eelmine kord valiti Mazda Eesti aasta autoks 17 aastat tagasi, kui esikoha pälvis Mazda6.

Mazda3 sedaan ja luukpära

Sõitmine on uskumine

Asuge Mazda3 rooli ja kogege uut taset mugavuses ja sõidurõõmus tänu arvukatele täiustustele salongis ja suurenenud sõidudünaamikale.

MAZDA3

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

SEST AUTOSÕIT ON TÄHISTAMIST VÄÄRT

Sõidukite maailmas panevad meie auto-elustiili eelistused meelelahutuse ja seiklused kindlalt rooli. Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda: