EESTI AASTA AUTO 2020

MAZDA3

Mazda3

JÄRGMINE PÕLVKOND ON SIIN

Uhiuus MAZDA3 on kahe peamise iseloomuomadusega: sportlikud kumerused lisavad luukpärale elevust ja vabadust ning stiilsed ja elegantsed proportsioonid loovad mulje, et sedaan on ühe väärika pintslitõmbe väljendus.

Mõlemal on suurepäraselt kujundatud esmaklassiline salong, tipptasemel tehnoloogia Skyactiv ja uusimad turvaomadused. Tulemus: võrreldamatu ühendus maantee ja autoga.

 

UUS MAZDA3

EESTI AASTA AUTO 2020

See, milline ta välja näeb. Kuidas ta liigub ja mis tunde ta tekitab.
Uus Mazda3 ei ole lihtsalt disaini ja inseneritöö tipptulemus vaid tunne, mida Sa tahad kogeda.

Järgmise põlvkonna Skyactiv-X  mootor on revolutsiooniline jõuallikas, mis kombineerib bensiinimootorite tõhususe kõrgetel pööretel ja diiselmootorite säästlikkuse. Rohkem võimsust, vähem kütusekulu. Nüüd Mazda3-l.

Premium standardvarustus:

LED esituled
Soojendusega esiistmed ja rool
Tagumised parkimisandurid
Tippkvaliteetsed materjalid
Ja palju mud

Mazda3 Divas

MAZDA3 LAUNCH EDITION Hind alates 24 990 EUR

LAUNCH EDITION TÄIENDAV LISAVARUSTUS: 2.0 (180 hj) Skyactiv-X mootoriga. Metallikvärv, LED-esituled, kaugtulede automaatika (HBC), tuuleklaasinäidik (projektori tüüpi näitude kuvamine esiklaasile), navigatsioonisüsteem, roolisoojendus, isekohanduv püsikiirushoidik (MRCC, täiskiirus), nutikas linnasõidu pidurdusabi (SCBS), pimenurga jälgimissüsteem (BSM), sõiduraja hoidmissüsteem (LKA), 7-tolline TFT digitaalne ekraan, 8,8-tolline multimeediasüsteem Mazda Connect, 8 kõlariga helisüsteem, tagumised parkimisandurid.

2019 M3 SOM Brand Spring Exteriorfilm 2 YT THUMBNAIL

MAZDA3 LAUNCH EDITION PLUS Hind alates 25 990 EUR

LAUNCH EDITION PLUS TÄIENDAV LISAVARUSTUS: Elektriline tagaluuk, klaasipuhastite jääsulataja, võtmevaba sisenemine, automaatselt tumenev küljepeegel, automaatselt tumenev tahavaatepeegel, eesmised parkimisandurid, tahavaatekaamera.

ISIKUSTAGE OMA MAZDA