Mõeldud dünaamilistele sõitjatele

2024 MAZDA3

SUUREPÄRANE DISAIN, MIS PUUDUTAB HINGE

Mazda3 äratab kõik Teie meeled – alates aerodünaamilise kere voolavatest kurvidest ja sensuaalsetest joontest kuni peenelt viimistletud interjöörini. Maanteel võidab selle sportlik sõidutunne ka kõige nõudlikuma juhi südame.

Work Of Art On Wheels

KUNSTITEOS RATASTEL

Mazda3 kütkestav välisilme esindab läbimõeldud ja elegantse Jaapani disaini ilu. Skulptuursed kõverad ja läikivad pinnad peegeldavad ümbritsevast valgust intrigeerival viisil.

Performance R

JÕUDLUS SÕIDUKOGEMUST KAHJUSTAMATA

Mazda3-l on revolutsiooniline e-Skyactiv mootor, mis kasutab ainulaadset Mazda Spark Controlled Compression Ignition tehnoloogiat, et viia teie sõidukogemus järgmisele tasemele. See on varustatud Mazda M hübriidsüsteemiga, et tagada suurepärane kütusesäästlikkus ja jõudlus.

2023 Mazda3 IPM4 GER LHD BRD C28 HB SDN 4

TUNDKE SÕIDUKOGEMUSEST RÕÕMU

Madza3 on klassikalise välimusega, kuid pakub põnevat jõudlust ja on pühendumist Jaapani esteetikale ning veatule käsitöömeisterlikkusele. Istuge Mazda3 rooli ja tundke selle mugava ja elegantse auto juhtimisest rõõmu.

MAZDA3

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

SEST AUTOSÕIT ON TÄHISTAMIST VÄÄRT

Sõidukite maailmas panevad meie auto-elustiili eelistused meelelahutuse ja seiklused kindlalt rooli. Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda:

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.