EESTI AASTA AUTO 2020

MAZDA3

Mazda3

Erakordne pakkumine!

Uus Mazda kuni 12600 eurot soodsamalt!

JÄRGMINE PÕLVKOND ON SIIN

Uhiuus MAZDA3 on kahe peamise iseloomuomadusega: sportlikud kumerused lisavad luukpärale elevust ja vabadust ning stiilsed ja elegantsed proportsioonid loovad mulje, et sedaan on ühe väärika pintslitõmbe väljendus.

Mõlemal on suurepäraselt kujundatud esmaklassiline salong, tipptasemel tehnoloogia Skyactiv ja uusimad turvaomadused. Tulemus: võrreldamatu ühendus maantee ja autoga.

 

UUS MAZDA3

EESTI AASTA AUTO 2020

See, milline ta välja näeb. Kuidas ta liigub ja mis tunde ta tekitab.
Uus Mazda3 ei ole lihtsalt disaini ja inseneritöö tipptulemus vaid tunne, mida Sa tahad kogeda.

Järgmise põlvkonna Skyactiv-X  mootor on revolutsiooniline jõuallikas, mis kombineerib bensiinimootorite tõhususe kõrgetel pööretel ja diiselmootorite säästlikkuse. Rohkem võimsust, vähem kütusekulu. Nüüd Mazda3-l.

Premium standardvarustus:

LED esituled
Soojendusega esiistmed ja rool
Tagumised parkimisandurid
Tippkvaliteetsed materjalid
Ja palju mud

Mazda3 Divas

MAZDA3 LAUNCH EDITION Hind alates 24 990 EUR

LAUNCH EDITION TÄIENDAV LISAVARUSTUS: 2.0 (180 hj) Skyactiv-X mootoriga. Metallikvärv, LED-esituled, kaugtulede automaatika (HBC), tuuleklaasinäidik (projektori tüüpi näitude kuvamine esiklaasile), navigatsioonisüsteem, roolisoojendus, isekohanduv püsikiirushoidik (MRCC, täiskiirus), nutikas linnasõidu pidurdusabi (SCBS), pimenurga jälgimissüsteem (BSM), sõiduraja hoidmissüsteem (LKA), 7-tolline TFT digitaalne ekraan, 8,8-tolline multimeediasüsteem Mazda Connect, 8 kõlariga helisüsteem, tagumised parkimisandurid.

2019 M3 SOM Brand Spring Exteriorfilm 2 YT THUMBNAIL

MAZDA3 LAUNCH EDITION PLUS Hind alates 25 990 EUR

LAUNCH EDITION PLUS TÄIENDAV LISAVARUSTUS: Elektriline tagaluuk, klaasipuhastite jääsulataja, võtmevaba sisenemine, automaatselt tumenev küljepeegel, automaatselt tumenev tahavaatepeegel, eesmised parkimisandurid, tahavaatekaamera.

WCOTY M3 FB 03 WCDOTY Ch 0407 01 Min

Mazda 3 võitis Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinna

Ettevõtte 100-aastase juubeli tähistamise krooniks käesoleval aastal on Mazda3 pärjamine Maailma 2020. Aasta Autodisaini auhinnaga rahvusvahelisel Maailma Auto Auhinna (Worls Car Awards) võistlusel. Mazda3 on ajaloos teine Mazda, mis selle tiitli on saanud, lisaks Mazda MX-5 mudelile 2016. aastal. Juba 2010. aastal maailmale tutvustatud unikaalne Kodo disainifilosoofia ja selle võime anda automudelitele juurde vitaalsust, on olnud peamine jõud praeguse Mazda mudelivaliku auhinnaväärilise stiili arendamisel. 2019. aastal lansseeritud Mazda3 oli esimene sõiduk, mis tutvustas ettevõtte murrangulise Kodo disainikeele viimaseid arenguid – stiilitäius läbi elegantsuse ja minimalistliku “vähem on rohkem” esteetika, inspireerituna Jaapani kunsti traditsioonidest ja objektidevahelise ruumi ilust.

ISIKUSTAGE OMA MAZDA