Mazda CX-30

NAGISA JA HOMURA

SPORTLIK ELEGANTSUS

Sportlik Mazda CX-30 Homura püüab pilke oskusliku disaini ja stiilsete detailidega. Mazda CX-30 Nagisa võlub rafineeritud ajaloolise stiiliga, mida rõhutavad ajakohased sportlikud detailid. Mõlemad CX-30 mudelid avaldavad muljet, kuhu tahes Te ka ei läheks.

CX 30 Nagisa Vintage Flairi

NAGISA – AJALOOLINE ELEGANTS

Tõeliselt majesteetlik Mazda CX-30 Nagisa on elegantsi kehastus. Selle peen ja luksuslik disain ning lai valik standardvarustust tagavad erakordse sõidukogemuse. Elektriliselt reguleeritav juhiiste, esiklaasinäidik ja küljepeeglid koos asendimälufunktsiooniga pakuvad rohkem sõidumugavust ja turvalisust.

CRAFTED IN JAPAN

CX-30 Nagisa on rafineeritud disaini, täiustatud ohutusfunktsioonide ja innovaatilise tehnoloogia luksuslik kombinatsioon.

CX 30 Homura Interiorr

HOMURA – SPORTLIKULT STIILNE

Alates hetkest, kui istute CX-30 Homura rooli, olete ümbritsetud sportliku luksusega. Kvaliteetsed musta tekstiilkattega istmed, elegantsed punased dekoratiivõmblused, armatuurlaud, keskkonsool, ukseliistud – kõik on loodud muljet avaldava käsitöömeisterlikkusega, et rõhutada Teie mugavust, kuid säilitades sõiduki dünaamiline atraktiivsus.

MAZDA CX-30

Saatke hinnakiri ja brošüür mugavalt oma e-posti aadressile

Fotol kujutatud mudel võib veidi erineda meie turul olevatest automudelitest. Piltidel olevad värvid ja mõned salongidetailid võivad erineda turul olevatest autodest. Tarvikute hinnad võivad olenevalt turustuskohast erineda.