ELEKTRIAUTODE: VASTUSED TEIE KÜSIMUSTELE

Maanteedele lisandub elektriautosid järjest enam ja see on põneva liikuvusrevolutsiooni uusim areng. Paljudele inimestele avaldavad elektriautode eelised muljet, kuigi neil ei ole elektriautot olnud ning nad ei ole sellega sõitnud. Siit leiate vastused mõningatele enim esitatud küsimustele.

  • Sõiduulatus on umbes 200 km (WLTP), kuid ulatust võivad mõjutada paljud tegurid, nagu sõidustiil või ilm.

  • Jah, läbisõiduulatus sõltub ilmast, sõidukiirusest ja autos kasutatavatest elektriseadmetest nagu näiteks kliimaseade või istmesoojendus.

  • Jah, Mazda MX-30 akule antakse 8-aastane või 160 000 km läbisõidu garantii, sõltuvalt sellest, kumb saabub varem. Ootamatu tõrke korral hõlmab garantii aku remonti ja/või asendamist.

  • See on lihtne ja samasugune protseduur nagu kõikidel teistel elektriautodel. Ühendage auto kodus olevasse seinalaadijasse või laadige akut läheduses asuvas avalikus laadimisjaamas. Seinalaadija kasutamine on väga soovitatav, sest see pakub laadimismugavust Teie oma kodus. Võite auto ühendada ka tavalise pistikupesaga, ehkki see on aeglaseim viis laadimiseks ega ole soovitatav regulaarseks kasutamiseks.

  • "Elektriautot saab laadida mistahes avalikus laadimisjaamas, mis on varustatud CCS või 2. tüüpi pistikupesaga. Autot saab laadida ka kodus, kasutades seinalaadijat või pistikupesa."

Elektriauto

MAZDA MX-30” ESMAESITLUSE ÜLEKANNE

Esimene täiselektriline Mazda MX-30 saabus Eestisse. Kas sa jäid esmaesitluse otseülekandest ilma? Ära muretse!