TEIE JAOKS DISAINITUD

Tehke otsus ja näidake teed täiselektrilise autoga, mis toimib nagu Teie. Uhiuus Mazda MX-30 on teerajaja täiesti uuele kogemusele – see on inimliku puudutusega elektriauto.

DISAIN
Taaskasutusmaterjalidest
MAZDA MX 30 Center Console European Specification

Moodsa disainiga

Taaskasutusmaterjalidest interjöör ja käsitööna valminud korkpinnad annavad autole rahustava ja loomuliku tunde. Uhiuut Mazda MX-30 iseloomustab kõrge taaskasutatavus, mida on enesekindlalt täiendatud moodsa disainiga.

Pilkupüüdvad ja praktilised vabastiilis uksed

Uhiuus Mazda MX-30 avab heldelt maailmale oma pilkupüüdvad ja praktilised vabastiilis uksed. Uksed avanevad 82-kraadise nurgaga ja võimaldavad autosse lihtsalt siseneda ning paremat juurdepääsu nii esi- kui ka tagaistmetele. Need loovad ruumikama tunde ja teevad julge disainiavalduse.

MAZDA MX 30 European Specification 3

Peene, stiilse ja aerodünaamilise välimusega

Uhiuus Mazda MX-30 on eelkõige Mazda oma peene, stiilse ja aerodünaamilise välimusega. Valikuline kolmes toonis viimistlus rõhutab Kodu disaini – iseloomuga mängulisust ning olulisele keskendumist.

REGISTREERUGE JA OLGE ESIMENE, KES SAAB ROHKEM TEADA

Viime Teid väljaspool ajakirjandust uudistega kurssi ja saadame need e-postiga. Registreeruge kohe ja ärge jätke Mazda MX-30 ühtegi detaili kahe silma vahele.