TEIE JAOKS DISAINITUD

Tehke otsus ja näidake teed täiselektrilise autoga, mis toimib nagu Teie. Uhiuus Mazda MX-30 on teerajaja täiesti uuele kogemusele – see on inimliku puudutusega elektriauto.

DISAIN
Taaskasutusmaterjalidest
Mazda MX-30

Moodsa disainiga

Taaskasutusmaterjalidest interjöör ja käsitööna valminud korkpinnad annavad autole rahustava ja loomuliku tunde. Uhiuut Mazda MX-30 iseloomustab kõrge taaskasutatavus, mida on enesekindlalt täiendatud moodsa disainiga.

Pilkupüüdvad ja praktilised vabastiilis uksed

Uhiuus Mazda MX-30 avab heldelt maailmale oma pilkupüüdvad ja praktilised vabastiilis uksed. Uksed avanevad 82-kraadise nurgaga ja võimaldavad autosse lihtsalt siseneda ning tagavad parema juurdepääsu nii esi- kui ka tagaistmetele. Need loovad ruumikama tunde ja teevad julge disainiavalduse.

Mazda MX-30

Peene, stiilse ja aerodünaamilise välimusega

Uhiuus Mazda MX-30 on eelkõige Mazda oma peene, stiilse ja aerodünaamilise välimusega. Valikuline kolmes toonis viimistlus rõhutab Kodo disaini – mängulisust ning olulisele keskendumist.

REGISTREERUGE JA OLGE ESIMENE, KES SAAB ROHKEM TEADA

Viime Teid väljaspool ajakirjandust uudistega kurssi ja saadame need e-postiga. Registreeruge kohe ja ärge jätke Mazda MX-30 ühtegi detaili kahe silma vahele.