AVATUD, RUUMIKAS JA MUGAV

MAZDA MX-30 SALONG

AVATUSE TUNNE

Interjöör, mis inspireerib ühendust. Avatud ruum loob sõitjate vahel ühendatuse tunde ning samas pakub uusim Mazda Connect kõigile nutitelefoniga hõlpsat juurdepääsu ühendatud teenustele. Peenelt viimistletud käsitöömeisterlikkus ja teadlik materjalivalik loovad kaasaegse ja mugava atmosfääri.

STIILSED JA TEADLIKULT VALITUD SISUSTUSVÕIMALUSED

Mazda MX-30 on saadaval kahe kvaliteetse sisustusvõimalusega. Modern Confidence-salongis on hele ja moodne välimus valge vegannaha, melange-toonis tekstiili ja korgiga. Industrial Vintage-salongis on pruun vegannahk, denim-toonis tekstiil ja tume kork.

Mazda MX-30

PUHAS MUGAVUS JAGATUD SÕIDUNAUDINGUKS

Lisaks mugavusele pakuvad esiistmed ühendust juhi ja sõitjate vahel. Voolujoonelise keskkonsooli all asuv väljalõikeosa suurendab ühtsustunnet ning kergelt kaardus tagaistmed pakuvad mugavust.

FUNKTSIONAALNE JA KAASAEGNE DISAIN

VOOLUJOONELINE KESKKONSOOL

Voolujooneline keskkonsool pakub mitmeid mugavaid funktsioone. See on kaunis, kuid mitte ainult. Keskkonsooli all on täiendav panipaik koos integreeritud pistikupesaga. Tänu meie inimkesksele lähenemisele aitab keskkonsool hoida juhi tähelepanu teel ja pakub mugavust avatud, õhulise ja kasutajasõbraliku disainiga.

MAZDA MX-30 TEHNOLOOGIA

Tehnoloogialehelt saate rohkem teavet meie lähenemisviisi kohta, et leida oma igapäevastele vajadustele sobiva suurusega aku. Lisateavet leiate ka oma Mazda MX-30 autosiseste ühenduvuste ja laadimisvõimaluste kohta.

Elektriauto salong

BOSE HELISÜSTEEM

Kui soovite minna sammu kaugemale Mazda harmoonilisest, akustilisest helisüsteemist, võite valida Bose helisüsteemi, millel on pakiruumis täiendav bassikõlar ja 8-tolline keskkõlar. Mazda ja Bose koostöös välja töötatud süsteem pakub intensiivsemat muusikaelamust.

LEIDKE VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE

Kas Teil on küsimusi uhiuue Mazda MX-30 või üldiselt täiselektriliste autode kohta? Näiteks läbisõiduulatuse, laadimise või aku kohta? Leidke need ja muud üksikasjad meie korduma kippuvate küsimuste (KKK) lehelt.