Tulevik on kohal

Parimad Mazda Elektrisõidukid

Null heitgaase, lõputult võimalusi - Mazda MX-30

Kes ütles, et tulevikutehnoloogiat ei ole võimalik tänapäevaelusse kohandada? Tänu Mazda elektrisõidukite tehnoloogiale on sõidu nautimine lihtne, vähendades samal ajal oma süsiniku jalajälge. See on võimalik ning veel rõõmustava töövõimega. Meie elektrisõidukitest kõige populaarsem – MX-30 näitab ehk sünergiat tipptasemel inseneriuuenduste ja aastakümnete pikkuse tootmistraditsiooni vahel. Koos loovad need harmoonilise segu, mis muudab iga läbitud kilomeetri meeldivaks kogemuseks. On aeg kõigil tutvuda elektriauto MX-30 võimalustega.

ELEKTRIAUTO IGAKS NÄDALAPÄEVAKS

Mazda insenerid on analüüsinud linnapiirkondades elavate inimeste kõige levinumaid väljakutseid. Nende andmete põhjal ning eesmärgiga vähendada mõju keskkonnale, on Mazda insenerid saavutanud optimaalse tulemuse. Disaini, praktilisuse ja tehnoloogia poolest paistab Mazda MX-30 silma kui linnaelu etalon. Nii et neile, kes küsivad: "Milline on parim täiselektriline auto?", ei kõhkle me vastamast:

„See on ilmselt täiesti uus Mazda MX-30”.

Mazda kõige populaarsemad elektriautod

Kogege jätkusuutlikku kaasaegset liikuvust, sõites Mazda populaarseima elektriautoga MX-30. Nautige sujuvat dünaamikat, vaikust ja pedaalile vajutades kohest pöördemomenti. 

Kõik see on pakitud elegantse ja praktilise linnaauto keresse. See on tõenäoliselt parim taskukohane Jaapani elektriauto, mida leida võite. Tervikuna nõuavad elektrisõidukid vähem hooldus- ja jooksvaid kulusid, seega saate ringi reisida ja sõita, jättes samas endast väiksema süsiniku jalajälje. Iga läbitud heitmevaba kilomeetriga saate tänapäeva teerajajaks, sillutades teed puhtama ja helgema tuleviku poole. Avastage harmoonia elektrilise dünaamika, tohutu tõhususe ja jätkusuutlikkuse vahel.

KÕRGE TÖÖVÕIME JA TÕHUSUS

Maksimaalne dünaamika gaasipedaali vajutamisel. Null CO2 heidet. Ükskõik, mis nurga alt vaadata, võib see olla parim elektriauto nii perele kui ka üksikjuhile.

 

STIILNE JA ERILINE

Mahutades istuma kuni 5 inimest, 4395 mm pikkune maastur MX-30 näeb iga nurga alt välja nagu tõupuhas Mazda. See on ruumikas, jäädes samal ajal kompaktseks. Jaapanis ehitatud linnaelektriautol on peaaegu ideaalne 50:50 kaalujaotus ja seda saab eristada erinevate kerevärvide järgi. Interjööris rõõmustab see auto teid laia valiku mugavusfunktsioonide ja kvaliteetse viimistlusega.

 

PRAKTILISUS JA KAUAKESTVUS

Autot saab mugavalt laadida erinevat tüüpi laadijatega. Kui tagaistmed on kokku klapitud, on autos  koguni 1171 liitrit panipaika ja 8-aasta pikkune või 160 000 km läbisõidu akugarantii, mis tagab, et saate oma MX-30 iga päev kasutada täpselt nii, nagu seda vajate.

Küsimused homse kohta - täna.

 

Mis on hübriidauto ja elektriauto erinevus?

Saame eristada kahte peamist madala heitgaasiga jõuülekannete tehnoloogiat – elektriautod ja hübriidid. Kuigi mõlemad need tehnoloogiad aitavad kaasa heitgaaside vähendamisele, on nende vahel mõned olulised erinevused. 

Hübriidautodel on nii traditsiooniline sisepõlemismootor kui ka elektrimootor. Selline süsteemide kombinatsioon aitab maksimeerida jõudlust ja vähendada kütusekulu. See tähendab, et auto ei ole täielikult elektriline ja kasutab endiselt bensiini või diislit. Kuigi hübriidautod on palju tõhusamad kui sisepõlemismootoriga tavaautod, toimub põlemisprotsess hübriidautodes siiski ja need eraldavad  veidi CO2-te. Lisaks on elektrimootoril hübriidides vaid toetav roll. Selle võimsus on piiratud.

Mazda elektriautod kasutavad aga ainult elektrienergiat. Neil ei ole sisepõlemismootorit, seega ei eralda nad CO2 ega muid saasteaineid. Lisaks ei tee elektrimootor peaaegu mingit müra, tagades samal ajal kohese maksimaalse kiirenduse. See muudab elektriautod ideaalseks valikuks juhtidele, kes soovivad vähendada oma süsiniku jalajälge, nautides samas dünaamilist sõitu.

 

Mazda MX-30 - elektriauto, mis on alati esimeseks valikuks

MX-30 tundmaõppimine tekitab alati tugevaid emotsioone. Sellel põhjusel tervitab see teid julge avaldusega: "Kui MX-30 oleks teie teine auto, siis esimene jääks garaaži.". See pakub täiustatud tehnoloogiat, mis kohandub tegelike liiklusoludega ja teie mugavusvajadustega ning ka eristuvat disaini, mis määratleb iseloomuka linna elektriauto olemuse.

 

Mazda elektriautode tehnoloogia

HINNAKE TEHNOLOOGIAT


Mazda elektriautode disain

Parim elektriauto näitab oma disainielemente terve aasta jooksul ja paistab silma igal maailma nurgal. Tore on see, et MX-30 ei vaja palju uhkeid kaunistuselemente. Selle disain äratab tähelepanu tänu siirusele, lihtsusele ja uuenduslikule insenertehnilisele lähenemisele.
Ainulaadse disainiga Freestyle'i uksed, julged kerejooned ja futuristliku välimusega ikoonilised Mazda linnamaasturi ees- ja tagatuled tagavad MX-30 äratuntavuse. Auto on disainitud “Kodo” filosoofiat rakendades. See tähendab ebavajalike detailide kõrvaldamist. Jääb vaid see, mis täidab eesmärki ja loob harmoonia looduse ja tehnikaga.


Praktiline ja Esinduslik samaaegselt.


Mazda elektriautod äris

Ettevõtete omanike või otsustavate rollide jaoks pole Mazda valikust elektrisõiduki valimine seda väärt mitte ainult rahalistel põhjustel. See näitab ka teie organisatsiooni tugevat pühendumust helgemale tulevikule. Valides MX-30, ei vähenda te mitte ainult oma süsiniku jalajälge, vaid demonstreerite ka oma pühendumust tulevaste põlvkondade jaoks parema maailma loomisele. Parimad elektriautod aitavad teil kujundada oma ettevõtte mainet sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena. Aitame oma klientidel leida tasakaalu nende ärile saadava kasu ja selle vahel, mis on parim planeedi jaoks.


Valige oma ärile Mazda elektriauto juba täna!

 • WLTP testitsükli kohaselt on täislaetud auto sõiduulatus umbkaudu 200 km. Uuringud näitavad, et keskmine eurooplane liigub autoga ringi 48 km päevas, niiet see vastab kindlasti enamiku inimeste vajadustele. 

   

  Siiski mõjutavad sõiduulatust mõned lisafaktorid:

  • Sõidustiil (kiirendus, pidurdamine, sõidukiirus);
  • Ilmastikutingimused (väga kõrged või madalad õhutemperatuurid vähendavad ulatust);
  • Mugavusfunktsioonide kasutamine (konditsioneer, istmesoojendus, jne);
  • Kaal (reisijate arv, pagasi - kõik need suurendavad kaalu ning vähendavad sõiduulatust).
 • Mazda pakub kõigile MX-30 elektrimaasturitele 8-aastast või 160 000 km läbisõiduga aku garantiid.
  Elektriautode võrdlemisel bensiini- või diiselmootoriga autode ja Mazda hübriididega on oluline arvestada üldist oodatavat kasutusiga.
  Kuigi teie Mazda aku täpne eluiga võib varieeruda, on need loodud kestma aastaid ja taluma sadu või isegi tuhandeid laadimistsükleid.
  Samal ajal sõltub bensiinimootoriga auto mootori tööiga paljudest teguritest, nagu hooldus, sõitmisharjumused ja kasutatud kütuse kvaliteet. Hooldada tuleb ka palju rohkem tehnilist, mehaanilist varustust.

 • Saate oma autot laadida igas avalikus laadimisjaamas, millel on CCS või Type 2 pistikupesa. Laadimine on võimalik ka kodus ja mujal, kasutades seinalaadijat (Wallbox tüüpi) või majapidamiskontakti.
  Laadimisjaama jõudes avage lihtsalt laadimispesa kate ja ühendage laadimisjuhe autos olevasse pistikupessa. Saate laadida nii vahelduv- kui alalisvoolujaamades.

 • Sõitmiskogemuse ja jõudluse poolest rooli taga olles on parimad elektriautod kindlasti erinevad oma sisepõlemismootoriga sugulastest.
  Mazda elektrisõidukid on loodud pakkuma sujuvat kiirendust ning vaikset ja mugavat sõitu linna-, sega- ja maanteetingimustes. Elektrimootorite omadused võimaldavad kasutada kogu pöördemomendi ja kohest tohutu võimsuse rakendamist. Sisepõlemismootorite puhul on selline kohene kiirendamine võimatu.
  Mainimata ei saa jätta ka auto vaikust. Elektriautoga sõites ei kostu valju mootorimüra. See võimaldab teel olles lõõgastuda, kuulata helisüsteemis mängitavat muusikat, muud helisisu või suhelda reisijatega.
  Mazda elektriautos loodav kogemus on veelgi rohkem kohandatud teie igapäevaeluga.

 • Jah!
  Kuni 60 000 eurot maksvat täiselektrilise sõiduauto ostu toetab riik 4000 euroga. Toetust saab nii müügi- kui ka liisingulepinguga omandatud autode puhul.
  Ettevõtja võib aga taotleda toetust kuni 15 täiselektrilise auto soetamiseks.
  Kui olete huvitatud, võtke meie meeskonnaga ühendust, et saada rohkem teavet.