Millist autot osta? Kõige usaldusväärsemad sõidukid

KÕIGE USALDUSVÄÄRSEMAD SÕIDUKID. MILLIST VALIDA?

Jaapani autod on vastupidavad – on see müüt või vastab tõele? Tarbijauuringud näitavad, et see mitte üksnes ei vasta tõele, vaid turul kus on esindatud kõige vastupidavamad sõidukid, on üks neist , ka meie turul hinnatud, veelgi tugevdanud oma positsiooni. Me räägime Mazdast.

 

LEVINUD VEAD VAATLUSE ALL. SEE ON KÕIGE USALDUSVÄÄRSEM AUTO

Tarbijauuringu Consumer Reports tulemused põhinevad autojuhtide tegelikel hinnangutel ja muljetel. See on väga usaldusväärne infoallikas, mis tuleb otse inimestelt, kellele läheb korda, et nende sõiduk töötaks hästi. Nagu selliste uuringute puhul ikka, on oluline valida sobiv metodoloogia. Et teada saada, millisel autotootjal läheb kõige vähem asendusautosid vaja, tuli rakendada terviklikku meedet, mis koosnes:

• Eelpool mainitud autojuhtide hinnangutest (rahulolu tase),
• Kokkupõrketestidest,
• Oluliste turvasüsteemide olemasolust,
• Sõidutestidest,
• 17 kontrollitavast punktist, mis määravad mudeli funktsioneerimise efektiivsuse.

Informatsioon puudutas 300 000 sõidukit ja lõpptulemus saadakse võttes samuti arvesse antud tootja müügis olevaid autosid. See on infoallikas, mis annab meile tegeliku ülevaate vaadeldava automargi olukorrast. Punkte antakse 1 kuni 100. Edetabeli kolmele esimesele positsioonile jõudis kolm Jaapani tootjat, kuid Mazda oli teistest kõrgelt peajagu üle. Siin on 2020. aasta hindamise tulemused:

• Mazda: 83 punkti
• Toyota: 74 punkti
• Lexus: 71 punkti

Tulemus on muljetavaldav, see näitab, et ka Euroopas on palju autode kvaliteedi koha pealt õppida, vaatamata sellele, et Euroopa on piirkond, kus autotööstus üldse alguse sai.
Jaapani autotööstuse edu fenomeni selgitamiseks tasub keskenduda edetabeli tegelikele kangelastele – autodele.

 

KÕIGE USALDUSVÄÄRSEMAD AUTOMUDELID

Nüüd, kus me teame, milline tootja hoiab liidripositsiooni, vaatame mudeleid eraldi. Üks kõrgeimal positsioonil olevaist autodest edetabelis on Mazda MX-5. See sõiduk saavutas 98 punkti. Viis Mazda seitsmest analüüsitud mudelist sai sensatsioonilise tulemuse, saavutades enam kui 80 punkti. See on autoturul suur uudis, mis peaks jõudma inimesteni, kes kaaluvad sõiduki soetamist. Toome ära mõned sõidukid, mis on väga rafineeritud ja väärt ostmist – mitte ainult seetõttu, et nad töötavad tõrgeteta, vaid ka oma eeskujulike omaduste ja ligitõmbavate hindade tõttu.

 

MAZDA CX-30 – VÄIKE LINNAMAASTUR, MIS AVALDAB MULJET VARUSTUSEGA

Mazda CX-30 on end tuntuks teinud sõidumugavuse poolest. See auto loodi vastavalt „Jinba ittai“ filosoofiale, mida võiks otse tõlkida kui „hobune ja ratsanik“. Väljendiga peetakse silmas autojuhi ja sõiduki vahelist sidet. Tänu eeskujulikule harmooniale, mis väljendub roolitundes ja erakordses sõidumugavuses, oleme suutnud luua meeliülendava sideme autoga. Mazda CX-30 peab vastama igas mõttes meie vajadustele. Autol on püsikiirushoidja, TSR süsteem, BSM, Driver Alertm RCTA, tuuleklaasinäidik, automaatne tulede lülitus ja vihmasensor, paljude võimalustega multimeediasüsteem. See on ainult osa rikkalikust varustusest. Disain on samuti Mazda CX-30 tugev külg – nahksisu, eeskujulik polsterdus, käetugi keskkonsoolis, LED-esituled ja 16tollised veljed koos kordumatu iseloomuga välimusega. Auto näeb välja moodne, majesteetlik ja huvitav.

 

MAZA CX-3 – KAS ME VAJAME LIIKUMIST LINNAS?

Mazda CX-3 sobib suurepäraselt igapäevaautoks. Autol on väikeed välismõõdud, kuid interjöör on linnaauto kohta väga ruumikas ja mugav. Paljud hindavad kõrgelt selle auto sõidutunnet. Auto on hästi koostatud ja peaks kindlasti olema nende inimeste valikute edetabeli tipus, kes hindavad muretut ja mugavat sõitu. Väikesed linnamaasturid on praegu moes ning tänu suurepärasele varustusele nii multimeedia kui ka juhtimisabide poolelt (näiteks SBC, püsikiirushoidja, TPMS, ABS), on nad mitte ainult väga hästi tehtud, vaid ka turvalised ja pakuvad eeskujulikku sõidumugavust.

 

MAZDA MX-5 – MAZDA KÕIGE USALDUSVÄÄRSEM AUTO

Autotootja Mazda räägib MX-5-st kui täiuslikust kunstiteosest liikumises. See on erakordne auto. Selle välimus on erakordne, ühendades klassika ja moodsa automaailma. Selle võimekus on muljetavaldav – see on ikkagi mõeldud neile, kes tahavad gaasipedaalile vajutades tunda võimsust. Dünaamika, juhitavus, ebaharilik siluett, aga ka tavatu disain on mõeldud autojuhtidele, kes eeldavad parimaid lahendusi. Autos saab ühendada keskekraani nutitelefoniga ning sõiduk on varustatud kõrgetasemelise I-Activsense turvapaketiga, nii et auto hoolitseb sõidu ajal teie elu ja tervise eest. SKYACTIVE tehnoloogia, mis eristab moodsaid Mazda autosid teistest, tõuseb selles mudelis esile nagu ei üheski teises – ökonoomne, tõhus ja heitenormidele vastav mootor pakub kõrgeimatele nõudmistele vastavat sõitu.

 

MAZDA – MIKS ON SELLE TOOTJA AUTOD KÕIGE USALDUSVÄÄRSEMAD?

Jaapani kvaliteet on hinnas mitte ainult uut autot ostes, vaid ka kasutatud autode turul. Consumer Reports poolt läbi viidud uurimus ei võta arvesse ainult kuivi fakte. Uurimusest koorub välja, millised mudelid töötavad tegelikult tõrgeteta. Ega asjata ei naudi „jaapanlased“ oma kõrget mainet. Nad pakuvad suurepärast töökvaliteeti. Teema võib kokku võtta nii, et ostes uue Mazda, võite olla kindlad, et mõne aasta pärast, kui otsustate auto müüa, on seda lihtsam teha, võrreldes mõne teise autoga. Autojuhid ja edasimüüjad teavad, et tegemist on eeskujuliku sõidukiga, mille väärtus kestab veel pikka aega.

 

Siin on mõned Mazda artiklid, mida soovitame inspiratsiooni saamiseks lugeda:

- Kuidas elektriauto töötab?
- Elektriauto omamise eelised
- Parim pereauto - millist autot osta? Mida tähele panna?
- Kerghübriid on kõige mugavam hübriidauto